Notino Discovery Box Fresh fragrances mendarčeková sada pre mužov

Notino Discovery Box Fresh fragrances men darčeková sada pre mužov
Notino Discovery Box Fresh fragrances men darčeková sada pre mužov
Akcia
Nové
6,00

Ušetríte 18%
darčeková sada pre mužov
4,90

Kód: VZR12135 | Na sklade

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme toaletná voda 1,2 ml + Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda 1,5 ml + Davidoff Cool Water toaletná voda 1,2 ml + Prada Luna Rossa toaletná voda 1,5 ml + J. P. Gaultier Le Male toaletná voda 1,5 ml

1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 19. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 19. 2. 2020
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Zloženie

Druh vône
vodná, citrusová

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Discovery Box Fresh fragrances men