Notino Discovery Box Recommended mendarčeková sada pre mužov

2×
Notino Discovery Box Recommended men darčeková sada pre mužov
Notino Discovery Box Recommended men darčeková sada pre mužov
darčeková sada pre mužov

Kód: VZR12162 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Giorgio Armani Acqua di Gio Homme Absolu parfumovaná voda 1,2 ml + Hugo Boss Boss Bottled Intense parfumovaná voda 1,5 ml + Salvatore Ferragamo Uomo Signature parfumovaná voda 1,5 ml + Paco Rabanne Invictus toaletná voda 1,5 ml + Lalique Encre Noir for Men toaletná voda 1,2 ml

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Discovery Box Recommended men2