Notino Home Scented Cards Salt & Woodvonná karta 3 ks

1×
Notino Home Scented Cards Salt & Wood vonná karta 3 ks
Notino Home Scented Cards Salt & Wood vonná karta 3 ks
10,00

Kód: NOI02242 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 29. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Notino Home Scented Cards Salt & Wood
Zloženie

Vonná karta Notino Home Bergamot & Wood rozprestrie vo vašej skrini, skrinke na topánky, batožine aj v aute jemnú vôňu bergamotu s drevitým podtónom. Stačí ju umiestniť na to správne miesto. Poteší vaše zmysly v každodenných situáciách, a tým vám spoľahlivo navodí príjemnú náladu.

Vlastnosti:

  • 3 kusy v balení
  • vhodné do šatníka, skrinky na topánky či do auta
  • so stužkou pre možnosť zavesenia
  • výdrž vône kariet sú 2 mesiace
  • v elegantnej tmavomodrej farbe
  • rozmer: 10 × 6,6 cm

Vonná kompozícia:
Ako prvý zavonia bergamot v sprievode šalvie so štipkou korenia. Po chvíli sa rozvinie aróma kvetu pomarančovníka a olibanum podkreslené drevitými tónmi. Základ vône tvoria pačuli, oud a ambra.

Ako používať:
Vyberte kartu z celofánového obalu a zaveste pomocou mašle do priestoru alebo vsuňte medzi oblečenie v zásuvke. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uschovávajte mimo dosahu detí. Po použití vhoďte do zmesového odpadu.

Zloženie

Druh bytovej vône
drevitá, korenistá

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Home Scented Cards Salt & Wood1