Nuxe Men

kozmetická sada I. (pre mužov)

Nuxe Men kozmetická sada I. (pre mužov)
Nuxe Men kozmetická sada I. (pre mužov)

Kód: NUX02588 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Men nočný protivráskový krém proti opuchom a tmavým kruhom 15 ml + Men Nuxellence energizujúci fluid proti starnutiu pleti 50 ml + Men sprchový gél pre všetky typy pokožky 200 ml

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
proti starnutiu
Vek
vrásky

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.