NuxeProdigieux parfumovaná voda pre ženy

17×
Nuxe Prodigieux parfumovaná voda pre ženy
Nuxe Prodigieux parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
43,90

Ušetríte 40%
30 ml
26,10

Na sklade | Kód: NUX1758
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Viete, ako vonia leto? Ako dámska parfumovaná voda Nuxe Prodigieux. Zmyselná a výrazne ženská vonná kompozícia vás po privoňaní prenesie na morský piesok prehriaty slnkom. Vďaka obsahu 88 % ingrediencií prírodného pôvodu nie je táto parfumovaná voda citlivá na svetlo, a preto sa dá používať aj počas letných dní.

  • kvetinovo-ovocná vôňa
  • doplní ženu každého veku
  • hodí sa na horúce letné dni

Zloženie vône
Najprv rozpoznáte svieže pomarančové kvety, bergamot a citrusové spojenie mandarínky a pomaranča. Potom vaše zmysly oblažia jemné akordy ruže a magnólie, zaliate zmesou sladkej vanilky, kokosového mlieka a okruhliakov.

Príbeh vône
Vôňa Nuxe Prodigieux bola predstavená v roku 2012. Jej vonná kompozícia vychádza z obľúbeného suchého oleja Nuxe Huile Prodigieuse®.

Kompletné zloženie

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL [N2205/A]. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Zloženie

Druh vône
kvetinová

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.