NYX Professional MakeupEpic Wear Liner Stick vodeodolná ceruzka na oči

1×
NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick vodeodolná ceruzka na oči
NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick vodeodolná ceruzka na oči

Nekompromisne sýta a dlhotrvajúca je vodoodolná ceruzka na oči NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick, s ktorou môžete naplno popustiť uzdu fantázie. Alebo sa spoľahnúť, že elegantne nalíčené oči vám vydržia perfektné po celý deň. Všetko záleží od odtieňa, ktorý si vyberiete. V porovnaní s touto ceruzkou si už asi žiadna iná vo vašej kozmetickej taštičke nezaslúži označenie dlhotrvajúca.

Vlastnosti:

  • líčenie na 36 hodín odoláva vode, otieraniu a blednutiu
  • s vysokou pigmentáciou na vytvorenie sýtej linky
  • v odtieňoch s matným a metalickým finišom
  • možno s ňou kresliť aj inde na tele

Ako aplikovať:
Linku vykreslite pozdĺž línie mihalníc podľa svojho vkusu. Na vytvorenie tenšej linky najprv hrot zastrúhajte.

Notino tip:
S touto ceruzkou môžete vytvárať aj veľmi extravagantné líčenie. Efekt krídla dosiahnete tak, že linku povediete pozdĺž hornej línie mihalníc a pretiahnete mierne nahor a výrazne ďalej za vonkajší kútik. Potom pokračujte tak, že linku povediete v opačnom smere (k vnútornému kútiku) pod obočím a ukončíte ju približne v polovici viečka. Vznikne linka v tvare V.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Efekt
dlhotrvajúci

Značku dekoratívnej kozmetiky NYX Professional Makeup založila v roku 1999 v Los Angeles umelecká maskérka Toni Ko. Kozmetika NYX Professional Makeup je odrazom najnovších trendov v líčení. V portfóliu značky nájdete všetko od rúžov, make-upov až po profesionálne kozmetické štetce.

NYX Professional Makeup sú produkty vysokej kvality za priaznivé ceny, ktoré sa tešia obľube aj u profesionálnych vizážistov. NYX Professional Makeup ponúka nielen krásne vnútro, ale aj štýlové obaly líčidiel. Krásne obaly dotvárajú imidž celej značky NYX Professional Makeup, ktorá je obľúbená po celom svete.

NYX Professional Makeup, to sú bohaté pigmenty, dlhotrvajúca výdrž nalíčenia a zábavný prístup k hre farieb. Nájdite si svoje perfektné líčidlá a staňte sa profesionálom v líčení. Kozmetika NYX Professional Makeup netestuje produkty na zvieratách.