OAK Natural Beard Carekefa na bradu soft

OAK Natural Beard Care kefa na bradu soft
OAK Natural Beard Care kefa na bradu soft
kefa na bradu soft

Kód: OAK00016 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Využite zľavu 20 % na Summer Black Friday k nákupu vybraných značiek! Stačí v košíku zadať kód notino. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis produktu OAK Natural Beard Care

Jemná kefa na bradu OAK Natural Beard Care je ideálnym pomocníkom v starostlivosti o krátku bradu a fúzy. Vyrobený je z lakovaného dubového dreva a diviačích štetín v dvoch rôznych hrúbkach, vďaka čomu je vhodný aj pre citlivú pleť.

Vlastnosti:

  • pomáha rozčesať krátku bradu
  • odstraňuje nečistoty
  • masíruje pleť
  • pohodlne sa drží v ruke
  • ideálna pre krátku bradu a fúzy

Ako aplikovať:
Bradu češte v smere rastu chĺpkov. Pre masáž pleti kefou jemne pritlačte. Na citlivých oblastiach tváre používajte kefu s malým tlakom alebo ju mierne nakloňte tak, aby ste česali iba jej mäkkými štetinami.

Z kefy pravidelne odstraňujte nečistoty. Každé 3 mesiace kefu vyčistite pomocou prípravku Beard Wash a vlažnej vody. Potom nechajte kefu uschnúť štetinami hore.

O značke OAK

Objavte dokonalú starostlivosť o bradu s nemeckou značkou OAK, ktorá nadväzuje na tradičný svet holičstva. Produkty OAK sú vyrábané prevažne ručne v rodinnom podniku v Berlíne. Spoľahnúť sa môžete na nadčasový dizajn kief na bradu rovnako ako na absolútne revolučné zloženie ošetrujúcich prípravkov.

Pri vývoji každého svojho produktu čerpá značka OAK nielen z najnovších vedeckých poznatkov, ale aj zo znalostí a bohatých skúseností holičov. Jednotlivé suroviny a materiály na holičské potreby sú vyberané s rovnakou starostlivosťou a vášňou ako esenciálne oleje do ošetrujúcich prípravkov, ktoré vašu bradu dokonale prevoňajú a vyživia. Značka OAK tiež kladie dôraz na používanie prírodných prísad a ochranu životného prostredia.

Recenzie OAK Natural Beard Care