Odol Classic zubná kefka soft

 • Odol Classic zubná kefka soft
   viac

  Varianty Odol Classic

  • Odol Classic zubná kefka soft  zubná kefka soft 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.


   Kód: ODL1455

  Hore

  O značke Odol

  Hodnotenie

  Jednoduchosť aplikácie

  Kozmetická kvalita

  Spokojnosť s výsledkom

  História značky Odol sa začala písať koncom 19. storočia v Drážďanoch. Jej zakladateľ, podnikateľ Karl August Linger, v roku 1892 uviedol na trh prvú antiseptickú ústnu vodu, ktorú vynašiel profesor Richard Seifert. Tá si rýchlo získala veľkú obľubu spotrebiteľov. Dnes Odol patrí do portfólia britského farmaceutického gigantu GlaxoSmithKline a ponúka desiatky inovatívnych výrobkov.

  Nie je bez zaujímavosti, že táto spoločnosť vždy investovala veľké peniaze do reklamy. Okrem iného spolupracovala s legendárnym talianskym skladateľom Giacomom Puccinim, ktorý pre ňu zložil Ódu na Odol. Produkty Odol pre starostlivosť o zuby a ďasná sa vyznačujú vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Z týchto dôvodov ich často odporúčajú dentálni odborníci.

  Zubné pasty, gély, kefky a ostatné výrobky značky Odol sú vyvíjané na základe najnovších vedeckých poznatkov a ich mimoriadnu účinnosť potvrdil celý rad klinických testov. Značka Odol určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po žiarivo bielom úsmeve a trpia rôznymi stomatologickými problémami.

  Hore

  Hodnotenie Odol Classic

  Čo si o Odol Classic myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie  Menu