Olivia Garden CarboSilk Cuts & Styling

hrebeň na vlasy

Olivia Garden CarboSilk Cuts & Styling hrebeň na vlasy
(CS-C1)

Kód: OLG1927 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Olivia Garden CarboSilk Cuts & Styling
(CS-C1)

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Olivia Garden CarboSilk Cuts & Styling

Hrebeň na vlasy Olivia Garden CarboSilk Cuts & Styling je nenahraditeľným pomocníkom pri každodennej úprave účesu aj zložitejšom stylingu.

Vlastnosti:

  • hrebeň je antistatický
  • odolný, takmer nerozbitný
  • odolá vysokým teplotám
  • pre profesionálne použitie

Použitie:
Jemnými ťahmi prečešte vlasy. Od korienkov po končeky.

O značke Olivia Garden

Belgická spoločnosť Olivia Garden, ktorú v roku 1967 založili Jean a Micheline Rennetteovci, je špecialistom na tvorbu a predaj kaderníckych pomôcok. V tomto segmente dosiahla značné úspechy.

Kefy, hrebene, nožnice a ďalšie výrobky značky Olivia Garden sa vyznačujú nadčasovým, vysoko funkčným a ergonomickým dizajnom. Sú určené predovšetkým na použitie v profesionálnych salónoch krásy, ocenia ich však aj bežní spotrebitelia.

Olivia Garden sa za obdobie svojej existencie stala synonymom inovácie a nekompromisnej kvality. Bez zaujímavosti určite nie je ani skutočnosť, že jej výrobky sú dostupné za veľmi rozumné ceny. Ak sa rozhodnete ich vyskúšať, určite nebudete sklamaní.

Značka Olivia Garden určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po perfektne upravených vlasoch, radi si robia zložité účesy alebo majú vlasy vyžadujúce častejšiu a náročnejšiu údržbu.