Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent™ 100% Boar oválna kefa na vlasy

Varianty Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent™ 100% Boar

  • Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent™ 100% Boar oválna kefa na vlasy priemer 60 mm (se štětinami 85 mm)  oválna kefa na vlasy 

    Tento tovar je momentálne nedostupný.

    priemer 60 mm (se štětinami 85 mm)
    Kód: OLG1792

Hore

O značke Olivia Garden

Hodnotenie

Jednoduchosť aplikácie

Kozmetická kvalita

Spokojnosť s výsledkom

Belgická spoločnosť Olivia Garden, ktorú v roku 1967 založili Jean a Micheline Rennetteovci, je špecialistom na tvorbu a predaj kaderníckych pomôcok. V tomto segmente dosiahla značné úspechy.

Kefy, hrebene, nožnice a ďalšie výrobky značky Olivia Garden sa vyznačujú nadčasovým, vysoko funkčným a ergonomickým dizajnom. Sú určené predovšetkým na použitie v profesionálnych salónoch krásy, ocenia ich však aj bežní spotrebitelia.

Olivia Garden sa za obdobie svojej existencie stala synonymom inovácie a nekompromisnej kvality. Bez zaujímavosti určite nie je ani skutočnosť, že jej výrobky sú dostupné za veľmi rozumné ceny. Ak sa rozhodnete ich vyskúšať, určite nebudete sklamaní.

Značka Olivia Garden určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po perfektne upravených vlasoch, radi si robia zložité účesy alebo majú vlasy vyžadujúce častejšiu a náročnejšiu údržbu.  

Hore

Recenzie Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent™ 100% Boar

Čo si o Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent™ 100% Boar myslíte vy?

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Hodnotenie *

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "


Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.