Oral B Cross Action EB 50 Blacknáhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks

Oral B Cross Action EB 50 Black náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks
Oral B Cross Action EB 50 Black náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks
náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks
14,50

Kód: ORB03087 | Na sklade

Možné používať so všetkými rukoväťami Oral B s výnimkou modelu Pulsonic.

1
Kuriérom GLS
štvrtok 1. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis produktu Oral B Cross Action EB 50 Black

Náhradná hlavica na zubnú kefku Oral B Cross Action EB 50 Black vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri ústnej hygiene. Jej pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako efektívne čistenie zubov ako s novou kefkou.

Vlastnosti:

  • vyčistí zuby aj na zle dostupných miestach
  • pohodlná a jednoduchá manipulácia
  • ľahko sa vymieňa

Použitie:
Náhradnú hlavicu nasaďte na kefku daného typu a zacvaknite.

O značke Oral B

Značka Oral B predstavuje komfort a nadštandartnú starostlivosť v oblasti dentálnej hygieny. Výrobky Oral B sú známe špičkovou kvalitou, ktorá zaručuje skvelé výsledky v starostivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Kvalitná zubná kefka či dentálna niť sú totiž tými najlepšímy pomocníkmi na ceste ku krásnemu a zdravému úsmevu.

Zakladateľom značky je kalifornský zubár Robert Huston, ktorý v roku 1950 ako vôbec prvý nahradil u zubných kefiek tvrdé nylonové vlákna, ktoré sa používali od roku 1938, vláknami jemnými a zaoblenými. Tie sa stali svetovým fenoménom a značka Oral B lídrom trhu vo svojom obore.

Dnes je Oral B jednoznačne synonymom pre kvalitnú starostlivosť o chrup. Elektrická kefka Oral B nielen dôkladne vyčistí zuby, ale súčasne masíruje ďasná, čo má blahodárny účinok na ich správnu fuknciu. Pokiaľ chcete mať zuby bez kazov, zdravé ďasná a pocit ozajstnej čistoty a sviežosti, tak je Oral B kefka tou správnou voľbou.

Recenzie Oral B Cross Action EB 50 Black