Oral B GeniusX + Aquacare 6sada zubnej starostlivosti

Oral B GeniusX + Aquacare 6 sada zubnej starostlivosti
Oral B GeniusX + Aquacare 6 sada zubnej starostlivosti
Nové
sada zubnej starostlivosti
321,20

Kód: ORB03427 | 3 ks na sklade

Genius X 20100S Fuji White elektrická zubná kefka + cestovné púzdro na zubnú kefku + náhradné hlavice na zubnú kefku 4 ks + Aquacare 6 Pro Expert ústna sprcha + náhradné hlavice pre ústnu sprchu 4 ks

Možné používať so všetkými rukoväťami Oral B s výnimkou modelu Pulsonic.

1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 3. 4. 2020

Popis produktu Oral B GeniusX + Aquacare 6
Vlastnosti

Oscilačná elektrická zubná kefka Oral B GeniusX + Aquacare 6 vám uľahčí každodenný boj so zubným povlakom a pomôže k žiarivejšiemu úsmevu.

Vlastnosti:

  • čistí zub po zube
  • leští zubnú sklovinu
  • signalizuje optimálny čas čistenia
  • je kompatibilná so širokou škálou kefkových hlavíc
  • odstraňuje zubný povlak z medzizubných priestorov

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Oral B

Značka Oral B predstavuje komfort a nadštandartnú starostlivosť v oblasti dentálnej hygieny. Výrobky Oral B sú známe špičkovou kvalitou, ktorá zaručuje skvelé výsledky v starostivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Kvalitná zubná kefka či dentálna niť sú totiž tými najlepšímy pomocníkmi na ceste ku krásnemu a zdravému úsmevu.

Zakladateľom značky je kalifornský zubár Robert Huston, ktorý v roku 1950 ako vôbec prvý nahradil u zubných kefiek tvrdé nylonové vlákna, ktoré sa používali od roku 1938, vláknami jemnými a zaoblenými. Tie sa stali svetovým fenoménom a značka Oral B lídrom trhu vo svojom obore.

Dnes je Oral B jednoznačne synonymom pre kvalitnú starostlivosť o chrup. Elektrická kefka Oral B nielen dôkladne vyčistí zuby, ale súčasne masíruje ďasná, čo má blahodárny účinok na ich správnu fuknciu. Pokiaľ chcete mať zuby bez kazov, zdravé ďasná a pocit ozajstnej čistoty a sviežosti, tak je Oral B kefka tou správnou voľbou.

Recenzie Oral B GeniusX + Aquacare 6

tracking pixel