Oral B Gum & Enamel Repair Originalzubná pasta posilňujúci zubnú sklovinu

Oral B Gum & Enamel Repair Original zubná pasta posilňujúci zubnú sklovinu
Oral B Gum & Enamel Repair Original zubná pasta posilňujúci zubnú sklovinu
75 ml
3,50

Kód: ORB03419 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Oral B Gum & Enamel Repair Original

Zubná pasta Oral B Gum & Enamel Repair Original posilňuje zubnú sklovinu a tak chráni vaše zuby pred zubným kazom a zvýšenou citlivosťou.

Vlastnosti:

  • spoľahlivo čistí zuby
  • spevňuje zubnú sklovinu
  • predchádza tvorbe zubného kazu
  • neutralizuje škodlivé kyseliny
  • ošetruje ďasná
  • osviežuje dych

Použitie:
Naneste primerané množstvo pasty na zubnú kefku a čistite zuby aspoň 2 minúty. Dôkladne vypláchnite dutinu ústnu. Zuby si čistite minimálne 2× denne kvalitnou kefkou.

O značke Oral B

Značka Oral B predstavuje komfort a nadštandartnú starostlivosť v oblasti dentálnej hygieny. Výrobky Oral B sú známe špičkovou kvalitou, ktorá zaručuje skvelé výsledky v starostivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Kvalitná zubná kefka či dentálna niť sú totiž tými najlepšímy pomocníkmi na ceste ku krásnemu a zdravému úsmevu.

Zakladateľom značky je kalifornský zubár Robert Huston, ktorý v roku 1950 ako vôbec prvý nahradil u zubných kefiek tvrdé nylonové vlákna, ktoré sa používali od roku 1938, vláknami jemnými a zaoblenými. Tie sa stali svetovým fenoménom a značka Oral B lídrom trhu vo svojom obore.

Dnes je Oral B jednoznačne synonymom pre kvalitnú starostlivosť o chrup. Elektrická kefka Oral B nielen dôkladne vyčistí zuby, ale súčasne masíruje ďasná, čo má blahodárny účinok na ich správnu fuknciu. Pokiaľ chcete mať zuby bez kazov, zdravé ďasná a pocit ozajstnej čistoty a sviežosti, tak je Oral B kefka tou správnou voľbou.

Recenzie Oral B Gum & Enamel Repair Original