Oriflame Tender Careochranný balzam na pery

11×
Oriflame Tender Care ochranný balzam na pery
Oriflame Tender Care ochranný balzam na pery
Akcia
granátové jablko 15 ml
6,90

Kód: OFL04855 | Na sklade
1
Darček pre vás
Vôňu Memories: Flirting Under Fireworks získate ako darček pri nákupe Oriflame nad 27 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kuriérom GLS
utorok 31. 3. 2020

Popis produktu Oriflame Tender Care
Vlastnosti

Prečo meniť niečo, čo funguje osvedčene? Univerzálny ochranný balzam Oriflame Tender Care má takú účinnú receptúru, že zostala od svojho vzniku v roku 1980 úplne bezo zmien. Výborne ošetruje suché pery či hrubú pleť, o to vďaka kombinácii zvláčňujúcich ingrediencií, včelieho vosku alebo vitamínu E.

Balzam Tender Care predstavuje skvelého pomocníka na doma aj do kabelky a celkom iste bude tiež praktickým darčekom. Má jemné hydratačné účinky, pleť vyživuje, upokojuje a chráni, a okrem tváre ho môžete použiť aj na ruky, lakte, kolená či chodidlá. 

Vlastnosti:

 • originálna receptúra už od roku 1980
 • intenzívne ošetruje veľmi suchú, hrubú pleť
 • zanecháva pleť jemné a hladkú
 • účinne hydratuje a vyživuje pleť
 • má upokojujúce a ochranné účinky
 • vhodný nielen na pery a tvár, ale aj celé telo
 • skvelý pomocník na doma aj na cesty

Zloženie:

 • včelí vosk – pomáha chrániť a vyživovať kožu
 • vitamín E – pôsobí ako antioxidant, a chráni tak pleť
  pred poškodením voľnými radikálmi
 • zmes zmäkčovadiel – chráni pleť pred stratou vlhkosti
  a podporuje regeneráciu ochrannej kožnej bariéry

Ako aplikovať:
Jemne vtrite do suchej pleti tváre alebo pier. Môžete použiť aj na ruky, lakte, kolená či chodidlá. Aplikujte kedykoľvek počas dňa podľa potreby.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Ochrana pred slnkom
bez SPF

O značke Oriflame

Spoločnosť Oriflame vznikla v roku 1967 vo Švédsku. Jej výrobky – predávané prostredníctvom nezávislých kozmetických poradcov – si rýchlo získali obľubu zákazníkov a dnes sú k dispozícii vo viac ako šesťdesiatich krajinách sveta.
Ponuka Oriflame zahŕňa vyše 600 produktov obsahujúcich len tie najvyberanejšie ingrediencie. Oriflame kladie veľký dôraz na výskum – vo svojich laboratóriách zamestnáva desiatky špičkových vedcov, ktorí bez prestania pracujú na vývoji nových technológií.
Krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky Oriflame boli inšpirované nespútanou švédskou prírodou. V ich zložení nájdete výťažky z rastlín rastúcich na morskom pobreží, horských lúkach atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež zmyselné, svieže a elegantné vône, navrhnuté v súčinnosti s poprednými francúzskymi parfumérmi.
Kozmetika Oriflame prechádza prísnym testovaním na ľudských dobrovoľníkoch. Vďaka tomu si môžete byť úplne istí jej účinnosťou aj bezpečnosťou. Všetky suroviny sú získavané etickými spôsobmi, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie. Nie div, že Oriflame sa môže pochváliť mnohými certifikátmi kvality a ekologickej šetrnosti.
Oriflame podporuje množstvo charitatívnych projektov. Je spoluzakladateľom organizácie World Childhood Foundation, prostredníctvom ktorej pomáha týraným, sexuálne zneužívaným či opusteným deťom.
Značka Oriflame iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú výsledky, nie sľuby, zháňajú kvalitu za rozumnú cenu a túžia byť krásni a príťažliví.  

Recenzie Oriflame Tender Care