Orlane Anagenèse

sérum proti starnutiu a nedokonalostiam pleti

Orlane Anagenèse sérum proti starnutiu a nedokonalostiam pleti
Orlane Anagenèse sérum proti starnutiu a nedokonalostiam pleti
15 ml

Kód: ORL0128 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Orlane Anagenèse

Prípravok Orlane Anagenese je tým správnym pomocníkom pri boji s prvými vráskami.

Vlastnosti:

  • pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti
  • navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu
  • spevňuje kontúry tváre

Použitie:
Aplikujte na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť
Účinok
hydratácia, ochrana pred vonkajšími vplyvmi, proti starnutiu, rozjasnenie
Vek
prvé vrásky, vrásky

O značke Orlane

Francúzska „haute-cosmetique“ Orlane Paris predstavuje luxusnú kozmetiku tej najvyššej kvality, ktorá sa zameriava na boj proti starnutiu pleti. Laboratóriá Orlane kombinujú najnovšie vedecké objavy s know-how získaným vďaka svojim inštitútom krásy. Práve kvôli mimoriadnym účinkom produktov si značka Orlane našla milióny priaznivcov po celom svete.

Každá ingrediencia sa vyberá s maximálnou pozornosťou a rozvahou. Následne je starostlivo spracovaná a efektívne dávkovaná pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Koncept značky je založený na potenciáli pleti napraviť samú seba. Zloženie produktov pleťovej starostlivosti Orlane je preto zostavené tak, aby obnovovalo a stimulovalo prirodzené mechanizmy pleti, ktoré sa vekom oslabujú.

Orlane kozmetika ponúka niekoľko produktových radov, z ktorých si tú pravú starostlivosť vyberú aj tí s najnáročnejšími požiadavkami. V portfóliu značky nájdete prípravky pre rôzne typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Obľúbená je aj kolekcia proti starnutiu pleti alebo produkty na odličovanie. Zároveň Orlane nezabúda ani na starostlivosť o telo alebo dekoratívnu kozmetiku s ošetrujúcimi účinkami. V neposlednom rade učaruje aj svojimi skvostnými Orlane parfémami.