Orlane B21 Extraordinaire

kozmetická sada

Orlane B21 Extraordinaire kozmetická sada
Orlane B21 Extraordinaire kozmetická sada
Orlane B21 Extraordinaire kozmetická sada
kozmetická sada

Kód: ORL0140 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: sérum proti starnutiu pleti B21 Extraordinaire 30 ml + denný a nočný protivráskový krém B21 Extraordinaire 7,5 ml + maska pre unavenú pleť Absolute Skin Recovery Program 15 ml + oživujúce odličovacie mlieko Daily Stimulation Program 15 ml + osviežujúce a zjemňujúce tonikum bez alkoholu Daily Stimulation Program 50 ml + kozmetická taštička 1 ks

Orlane B21 Extraordinaire
kozmetická sada

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Orlane

Francúzska „haute-cosmetique“ Orlane Paris predstavuje luxusnú kozmetiku tej najvyššej kvality, ktorá sa zameriava na boj proti starnutiu pleti. Laboratóriá Orlane kombinujú najnovšie vedecké objavy s know-how získaným vďaka svojim inštitútom krásy. Práve kvôli mimoriadnym účinkom produktov si značka Orlane našla milióny priaznivcov po celom svete.

Každá ingrediencia sa vyberá s maximálnou pozornosťou a rozvahou. Následne je starostlivo spracovaná a efektívne dávkovaná pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Koncept značky je založený na potenciáli pleti napraviť samú seba. Zloženie produktov pleťovej starostlivosti Orlane je preto zostavené tak, aby obnovovalo a stimulovalo prirodzené mechanizmy pleti, ktoré sa vekom oslabujú.

Orlane kozmetika ponúka niekoľko produktových radov, z ktorých si tú pravú starostlivosť vyberú aj tí s najnáročnejšími požiadavkami. V portfóliu značky nájdete prípravky pre rôzne typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Obľúbená je aj kolekcia proti starnutiu pleti alebo produkty na odličovanie. Zároveň Orlane nezabúda ani na starostlivosť o telo alebo dekoratívnu kozmetiku s ošetrujúcimi účinkami. V neposlednom rade učaruje aj svojimi skvostnými Orlane parfémami.