Orofluido Amazonia™

kozmetická sada I.

Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
18,70

Kód: OFR0404 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: Amazonia reparačný balzam pre oslabené vlasy 100 ml + Amazonia parfumovaný telový krém 175 ml

ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si akékoľvek produkty značiek Revlon Professional, Uniq One, Orofluido alebo American Crew v hodnote aspoň 25 € a ako darček dostanete masku na vlasy v 300 ml balení. Rozmaznávajte svoje vlasy kvalitnou starostlivosťou od Uniq One.
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
utorok 23. 4. 2019
Orofluido Amazonia™
kozmetická sada I. | 18,70

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
poškodené vlasy

O značke Orofluido

Kozmetika Orofluido | Značka vlasovej kozmetiky Orofluido spadá pod firmu Revlon. Táto spoločnosť sa rozhodla vytvoriť odnož svojej vlasovej kozmetiky, ktorá bude čerpať inšpiráciu a osvedčené metódy pre krásne vlasy už v starovekých civilizáciách. Prípravky Orofluido sú inšpirované rituálmi krásy, ktoré sa nám dochovali vďaka prastarým tradíciám. Prípravky obsahujú tri vzácne oleje.
Berberské ženy v Maroku nás naučili chrániť a ošetrovať svoje vlasy arganovým olejom, ktorý je vyhľadávaným pomocníkom v starostlivosti o vlasy dodnes. Kráľovná Kleopatra, ktorá bola preslávená svojou nadpozemskou krásou, svojim vlasom dopriavala výživu s pomocou oleja zo šachoru jedlého, ktorý vlasom dodáva lesk a zamatovú hebkosť. Starí Egypťania, Feničania a Židia zas uprednostňovali ľanový olej, ktorý ich vlasy obdaril žiarivým a neprehliadnuteľným leskom.
Vlasová kozmetika Orofluido je navyše obohatená o luxusnú vôňu, ktorá stojí na ušľachtilých esenciách. V hlave tejto vône sa kĺbi šťavnatý bergamot a opojný kvet pomarančovníka. Srdce sa otvára rafinovanou kombináciou živice, papriky a cyklámenu. Základ vône vás unesie na vlnách sladkej vanilky a hrejivého santalového dreva.