Orofluido Amazonia™

kozmetická sada I.

Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
Orofluido Amazonia™ kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
18,60

Kód: OFR0404 | Viac než 5 ks na sklade

Sada obsahuje: Amazonia reparačný balzam pre oslabené vlasy 100 ml + Amazonia parfumovaný telový krém 175 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
piatok 16. 11. 2018
Orofluido Amazonia™
kozmetická sada I. | 18,60

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ vlasov
poškodené vlasy

O značke Orofluido

Kozmetika Orofluido | Značka vlasovej kozmetiky Orofluido spadá pod firmu Revlon. Táto spoločnosť sa rozhodla vytvoriť odnož svojej vlasovej kozmetiky, ktorá bude čerpať inšpiráciu a osvedčené metódy pre krásne vlasy už v starovekých civilizáciách. Prípravky Orofluido sú inšpirované rituálmi krásy, ktoré sa nám dochovali vďaka prastarým tradíciám. Prípravky obsahujú tri vzácne oleje.
Berberské ženy v Maroku nás naučili chrániť a ošetrovať svoje vlasy arganovým olejom, ktorý je vyhľadávaným pomocníkom v starostlivosti o vlasy dodnes. Kráľovná Kleopatra, ktorá bola preslávená svojou nadpozemskou krásou, svojim vlasom dopriavala výživu s pomocou oleja zo šachoru jedlého, ktorý vlasom dodáva lesk a zamatovú hebkosť. Starí Egypťania, Feničania a Židia zas uprednostňovali ľanový olej, ktorý ich vlasy obdaril žiarivým a neprehliadnuteľným leskom.
Vlasová kozmetika Orofluido je navyše obohatená o luxusnú vôňu, ktorá stojí na ušľachtilých esenciách. V hlave tejto vône sa kĺbi šťavnatý bergamot a opojný kvet pomarančovníka. Srdce sa otvára rafinovanou kombináciou živice, papriky a cyklámenu. Základ vône vás unesie na vlnách sladkej vanilky a hrejivého santalového dreva.