Paco Rabanne

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Prečítajte si viac o značke Paco Rabanne.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Parfémy Paco Rabanne: dotyk luxusu

Značku Paco Rabanne, ktorá v sebe nesie kombináciu luxusu a kvality, si obľúbilo mnoho ľudí po celom svete. Najstaršia edícia parfémov bola vytvorená v roku 1969. Značku Paco Rabanne výrazne zviditeľnila dodnes populárna debutová vôňa Calandre, vydaná práve v roku 1969. Francisco Rabaneda Cuervo, známy pod svojim pseudonymom Paco Rabanne, je španielsky módny dizajnér, ktorý v súčasnosti vytvára celosvetovo obľúbené vône.

Paco Rabanne 1 million

Trhák pre mužov. Pánske prevedenie parfému Paco Rabanne Lady Million. 1 Million po sebe zanecháva okúzľujúcu vôňu. Drevité tóny sliviek, cédrov, lieskových orechov. To všetko a ešte oveľa viac v jednom luxusnom balení. Každý jeden Paco Rabanne 1 million parfém je očíslovaný. Flakón je dizajnovaný v podobe zlatej tehly symbolizujúcej celkom jednoznačne – bohatstvo.

Toaletná voda Paco Rabanne 1 Million je dostupná v 3 veľkostiach – 50 ml, 100 ml a 200 ml. Verzia tejto pánskej vône 1 Million Privé je dostupná vo veľkosti 50 ml a 100 ml. V tejto kolekcii je takisto k dispozícii darčeková sada, voda po holení alebo sprchový gél.

Paco Rabanne Lady Million

Lady Million je drevitá, kvetinová vôňa, ktorá kombinuje čerstvé kvety s kontroverznou pačuli. Ide o sviežu, zvodnú a zmyselnú vôňu. Vhodná je nielen na výnimočné príležitosti, ale aj na nosenie počas bežného dňa. Flakón je v súlade so zložením a témou tohto vydania. Fľaška je navrhnutá do podoby zlatého diamantu symbolizujúceho luxus. Paco Rabanne Lady Million je dokonalým spoločníkom moderného mužského 1 Million. Vydaná bola 2 roky po uvedení jej mužského prevedenia.

Parfumovaná voda pre ženy, ako aj jej prevedenia Lady Million Empire a Lady Million Privé, sú dostupné v 3 veľkostiach – 30 ml, 50 ml a 80 ml. Z tejto kolekcie si môžete vybrať telové mlieko, deospray či sprchový gél. Darčekové sady obsahujú parfumovanú vodu a telové mlieko alebo dve veľkosti parfumovanej vody. Menšiu 10 ml parfumovanú vodu viete mať vždy poruke, bez toho, aby vám zaberala veľa miesta.

Paco Rabanne Invictus

Invictus od Paco Rabanne predstavuje sviežu a športovú vôňu. Symbolom tejto vône je sila, dynamika a energia. Vytvorená bola pre odvážnych mužov, ktorí sa neboja prijať akúkoľvek výzvu. V latinčine „Invictus“ znamená „neporaziteľný“ a v tomto duchu sa nesie celá vôňa. Flakón je navrhnutý vo forme trofeje. Paco Rabanne Invictus je ako toaletná voda dostupná v 3 prevedeniach – 50 ml, 100 ml a 150 ml.

Z tejto série je k dospozícii aj vôňa Paco Rabanne Invictus Legend, ktorá v sebe nesie kombináciu guajakového dreva a červeného jantáru, predstavujúcich silu, a slaného grapefruitu, symbolizujúceho adrenalín. Toto prevedenie je dostupné v balení 50 ml a 100 ml. V kolekcii okrem toaletnej a parfumovanej vône nájdete aj balzam po holení, deospray či deostick a tiež sprchový gél. K dispozícii sú aj darčekové sady s toaletnou vodou a šampónom na celé telo alebo dve veľkosti toaletnej vody Paco Rabanne Invictus.

Paco Rabanne Olympéa

Táto vôňa, uvedená v auguste 2015, predstavuje ekvivalent mužského vydania Invictus z roku 2013 inšpirovaného športovým duchom, konkurenciou a víťazstvom. Celý koncept je založený na myšlienke gréckej bohyne vyvolávajúcej silu, dynamiku a dobývanie. Základnými tónmi Paco Rabanne Olympéa sú kvetinová sviežosť a podmanivá zmyselnosť. Jej prevedeniami sú Olympéa Legend, Olympéa Intense a Olympéa Aqua, všetky v 3 veľkostiach – 30 ml, 50 ml a 80 ml.

Paco Rabanne Pure XS

Myšlienkou tejto vône je sprostredkovať pocit túžby a radosti zároveň. K dispozícii je toaletná voda pre mužov v troch veľkostiach – 50 ml, 100 ml a 150 ml a parfumovaná voda 50 ml a 100 ml. Paco Rabanne Pure XS For Her bola vytvorená po predošlej Paco Rabanne Pure XS pre pánov. Opisuje sa ako divoká a veľmi provokatívna. Flakón je vytvorený v ombre štýle v púdrových ružových odtieňoch, zatiaľ čo ružové balenie je vyrobené zo zamatovo lesklej a zlatohnedej farby. Darčekové sady v rôznych prevedeniach sú k dispozícii ako u pánskej Pure XS, tak aj pri dámskej interpretácii Pure XS For Her.

Paco Rabanne Black XS

Vôňa Black XS obsahuje čerstvé citrónové tóny, šalviu, kardamón a škoricu. Dostupná je rovnako v pánskej i v dámskej verzii. Flakóny sú opäť vytvorené v ombre štýle čiernej farby pre pánov a vínovo červenej pre dámy. Táto pánska vôňa je k dispozícii v dvoch veľkostiach – 50 ml a 100 ml. Pri dámskom prevedení si môžete vybrať medzi 30 ml, 50 ml a 80 ml.

Paco Rabanne Ultraviolet

Vôňa Paco Rabanne Ultraviolet je klasifikovaná ako kvetinová a orientálna. Vytvorená bola v roku 1999. Paco Rabanne Ultraviolet Man je ešte o niečo intenzívnejšou a provokatívnejšou verziou ženského vydania, takisto vytvorenou v roku 1999. Toaletná voda pre mužov je vo veľkostiach 50 ml a 100 ml, zatiaľ čo ženskú parfumovanú vodu dostať kúpiť ako 30 ml, 50 ml alebo 80 ml. 

Všetky vône nájdete na našej stránke Notino. Paco Rabanne a jeho parfémy symbolizujú luxus, rešpekt a silu. Považujú sa za veľmi zmyselné, až návykové vône, ktoré si nemajú problém nájsť svoj okruh obdivovateľov.