Paco Rabanne Olympéaparfumovaná voda pre ženy

61×
Paco Rabanne Olympéa parfumovaná voda pre ženy
Paco Rabanne Olympéa parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
80 ml
68,90

Kód: PAR3599 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Paco Rabanne Olympéa
Zloženie

Vezmite si späť, čo vám patrí! Parfumovaná voda Paco Rabanne Olympéa je výzvou pre všetky ženy, aby si uvedomili moc, ktorú majú. Nebojte sa ani vy premeniť na bohyňu, okúzľujúcu a jedinečnú ikonu. Vďaka tejto vôni sa pod vami zatrasie zem a muž vášho života klesne pred vami na kolená.

  • svieža, a napriek tomu zmyselná kvetinovo-orientálna vôňa
  • stvorená pre bohyne modernej doby
  • je dokonalým náprotivkom k pánskej vôni Paco Rabanne Invictus

Zloženie vône
Po prvom privoňaní sa pred vašimi čuchovými bunkami odohrá vášnivý duel. Svieže akordy zelenej mandarínky a vodného jazmínu zabojujú o pozornosť s ohromujúcou zmyselnosťou zázvorového kvetu. Srdce vonnej kompozície je postavené na atypických, no o to podmanivejších tónoch „slanej vanilky“. Zmyselný základ v sebe snúbi kašmírové drevo a pravú ambru.

Príbeh vône
Atletický duch, súťaživosť a výhra sa stretávajú vo vôni Paco Rabanne Olympea, uvedenej v roku 2015. Aj dizajn flakónu odkazuje na vavrínový veniec, ktorý je symbolom slávy a víťazstva už po stáročia. Autorom návrhu je umelec Marc Ange, pochádzajúci z Ríma.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kvet zázvoru, zelená mandarínka, jazmín
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vanilka, soľ
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pravá ambra, kašmírové drevo
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Recenzie Paco Rabanne Olympéa