Paco Rabanne Pure XStoaletná voda pre mužov

2×
Paco Rabanne Pure XS toaletná voda pre mužov
Paco Rabanne Pure XS toaletná voda pre mužov
100 ml
63,00

Kód: PAR5826 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 5. 10. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Paco Rabanne Pure XS
Zloženie

Získajte všetko, čo len chcete. Priamo magnetická toaletná voda Paco Rabanne Pure XS vám umožní zažiť pocit excesívnej zmyselnosti. Svieža orientálna vôňa Pure XS mätie zmysly a je plná kontrastov, ktoré vznikli unikátnym spojením chladivých a hrejivých tónov.

  • svieža orientálna vôňa
  • pre dynamických mužov
  • vhodná na denné aj večerné nosenie

Zloženie vône
Vibrujúce zelené tóny a šťavnaté citrusy sú v úvode doplnené zázvorom a materinou dúškou. Gurmánske srdce vône vás očarí intenzívnou škoricou a vanilkovým likérom. Svieže tóny jabĺk sa prepletajú s esenciami kože. Záver vône sa pohrá s vašimi zmyslami pomocou cukru a kontrastných drevitých tónov.

Príbeh vône
Toaletná voda Paco Rabanne Pure XS vznikla v roku 2017 a úspešne nadväzuje na pôvodnú ikonickú vôňu Paco Rabanne XS z roku 1993. Vôňa je stelesnením vzájomne sa prelínajúcich protikladov. Symbolizuje silného a odvážneho muža, ktorý dokáže byť zároveň ušľachtilý a vnímavý.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, materina dúška, zázvor, zelené tóny, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
škorica, koža, vanilka, jablko, likér
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
cukor, myrha, drevité tóny, céder, pačuli, kašmeran
Druh vône
aromatická, korenistá

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Recenzie Paco Rabanne Pure XS2