Parfums De Marly Athalia

parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Parfums De Marly Athalia parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
Parfums De Marly Athalia parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Kód: PDM0144 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Parfums De Marly Athalia
parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Popis parfému Parfums De Marly Athalia

Parfumovaná voda Parfums De Marly Athalia vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre modernú sebavedomú ženu
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Parfums De Marly

Luxusné niche parfémy Parfums de Marly sú inšpirované obdobím Ľudovíta XV., ktorý bol známy svojou veľkou vášňou pre vône. V obľube mal najmä extravagantné parfémy s bohatým zložením a veľkou intenzitou. Každý deň požadoval inú vôňu do svojej izby a slávne sa stali tiež voňajúce fontány na jeho dvore.

Parfums de Marly oživujú ducha bohatých recepcií a slávností, ktoré sa konali v Château de Marly, pre potešenie členov kráľovského dvora a zahraničných hodnostárov. Okrem návratu k tradícii poctivého parfumérskeho remesla vzdáva značka Parfums de Marly hold aj prestížnym dostihovým pretekom. Tie Ľudovít XV. horlivo obdivoval. Každá z vôní nesie názov a charakter jedného zo vzácnych plemien koní, ktoré sa na francúzskom dvore objavili. Privoňať si tak môžete napríklad k Parfums de Marly Herod, Oajan alebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sebe ukrýva kúzlo francúzskej histórie. Ponorte sa do bohatých esencií tých najkvalitnejších surovín, ktoré boli používané počas zlatej éry parfumérstva 18. storočia.

Recenzie Parfums De Marly Athalia

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!