Prejsť na hlavný obsah

TOP 10 Payot

1.

MORNING MASK

Objavte ranné masky PAYOT, ktoré vám budú ráno zachraňovať pleť a doprajú 15-minútový skrášľujúci rituál, o akom ste snívali! Každá maska má jedinečnú funkciu: 5 beauty riešení pre hydratáciu, čistenie, osvieženie, výživu a pozdvihnutie pleti. Ranné masky sa nanášajú ráno miesto séra a pred použitím denného krému.

2.

CRÈME N°2 CC CREAM SPF 50+

Tento multifunkčný upokojujúci a korekčný CC krém s UV ochranou je skutočnou zbraňou proti začervenanej pleti. Jeho tónované zloženie maskuje začervenanie, upokojujúci účinok ho zmierňuje a slnečná ochrana s SPF 50+ bráni jeho ďalšiemu vzniku.

3.

HYDRA 24+ CRÈME GLACÉE

Denný zvlhčujúci a vyplňujúci prípravok, ideálny pre normálnu až suchú pleť. Tento hodvábny, bohatý a saténovo jemný krém sa príjemne rozpustí na pleti, zaručí 24-hodinovú hydratáciu a okamžitý, dlhotrvajúci pocit komfortu.

4.

HYDRA 24+ ESSENCE

Hydratačný primer ako prvý krok kozmetickej starostlivosti zvlhčí, vyhladí a vyplní pleť ešte pred aplikáciou séra a pleťového krému. Tento prípravok je ľahký ako pleťové mlieko a má hydratačné účinky ako voda, takže jeho textúra pleť okamžite osvieži.

5.

LAIT HYDRATANT 24H

Toto 24-hodinové hydratačné mlieko má nemastnú krémovú textúru, ktorá zaručuje nepretržitú hydratáciu. Pomáha pleti udržovať prirodzenú hladinu vlhkosti, čím zaistí pocit jemnosti a pohodlia.

6.

PÂTE GRISE GELÉE NETTOYANTE

Čistiaci gél Pâte Grise Gelée Nettoyante využíva technológiu rozpustných mikroguľôčok, ktoré na vlhkej pleti vytvoria jemnú bielu penu a šetrne pleť vyčistia. Vaša pleť bude opäť žiariť čistotou a jej textúra bude o poznanie jemnejšia.

7.

MY PAYOT JOUR

Hydratačný denný krém My Payot Jour je ideálna denná starostlivosť na rozžiarenie pleti ráno. Ide o prvý krok v skrášľujúcej rutine, ktorý vám rozjasní tvár a zaručí dokonalú hydratáciu po celý deň. Tento ovocno svieži krém s roztápajúcou sa textúrou je doslova potešením a vy môžete povedať zbohom povädnutej a unavenej pleti! Zloženie My Payot Jour je nabité superovocím, okamžite stimuluje krvný obeh, pomáha vyrovnať farebný tón pleti a rozjasňuje ju.

8.

LOTION TONIQUE RÉVEIL

Toto rozjasňujúce a zdokonaľujúce pleťové mlieko s výťažkami z malín dočistí pleť po odlíčení make-upu, revitalizuje ju a odhalí jej skrytú žiaru. Ide o chladivý produkt na báze vody, ktorý neobsahuje alkohol a pleť zanechá čistú, jemnú a rozjasnenú. Beauty tip: Mlieko Lotion Tonique Reveil aplikujte po každom kontakte pleti s vodou. Odstránite tým zvyšky tvrdej vody a zaistíte si krajšiu pleť.

9.

BLUE TECHNI LIS REGARD

Očná starostlivosť Blue Techni Liss Regard má vyhladzujúce účinky a chráni citlivú pleť očného okolia pred vplyvom modrého svetla. Tento prípravok je určený všetkým, čo trávia dni pred monitorom počítača a často žmúria oči, čím podporujú tvorbu mimických vrások. Produkt Blue Techni Liss Regard vrásky a jemné linky ľahko vyhladí.

10.

PÂTE GRISE L’ORIGINALE

Pâte Grise L’Originale je už takmer 70 rokov dokonalá pleťová starostlivosť, ktorá dokáže malé vyrážky priviesť do „zrelého“ štádia. Zatiaľ čo spíte, tajné zloženie tohto produktu značky Dr Payot odovzdávané z generácie na generáciu urýchľuje zrenie menších podkožných vyrážok, kým ich celkom neodstráni!