Pearl Drops Smokers

bieliaca zubná pasta pre fajčiarov

Pearl Drops Smokers bieliaca zubná pasta pre fajčiarov
Pearl Drops Smokers bieliaca zubná pasta pre fajčiarov
50 ml

Kód: PDR0459 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Pearl Drops Smokers
50 ml

Popis produktu Pearl Drops Smokers

Zubná pasta pre fajčiarov Pearl Drops Smokers má intenzívny bieliaci účinok. Odstraňuje povrchové zafarbenie zubov a zamedzuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.

Vlastnosti:

  • odstraňuje škvrny po fajčení
  • chráni pred vznikom zubného kazu
  • čistí zuby

Použitie:
Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer alebo aj po každom jedle.

O značke Pearl Drops

Žiarivo biely úsmev dokáže významne zvýšiť sebavedomie – to vie aj značka Pearl Drops, ktorá sa zaoberá vývinom špeciálnych produktov ústnej starostlivosti, ktoré sú navrhnuté pre dokonalé čistenie a bielenie zubov.
Použitím špičkových technológií a odborných znalostí vám tak značka Pearl Drops pomôže získať nadčasovo krásny úsmev, ktorý žiari! Produkty Pearl Drops sú šetrné k zubnej sklovine, dokážu odstrániť nežiaduce tmavé škvrny na zuboch a sú tiež vhodné pre fajčiarov.
Úsmev je vyjadrením šťastných emócií a vďaka unikátnym prípravkom Pearl Drops môže byť váš úsmev navyše ešte nebývalo očarujúci a príťažlivý!
Už sa nebudete musieť báť naplno sa usmievať! Produkty ústnej starostlivosti Pearl Drops nielen viditeľne bielia zuby, ale zároveň sa tiež starajú o váš chrup! Môžete si byť istí, že s Pearl Drops bude váš úsmev dokonalý každý deň!