Penhaligon's Blenheim Bouquet

mydlo na holenie pre mužov 100 g

Penhaligon's Blenheim Bouquet mydlo na holenie pre mužov 100 g
Penhaligon's Blenheim Bouquet mydlo na holenie pre mužov 100 g
100 g

Kód: PEH0231 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Penhaligon's Blenheim Bouquet
100 g

Popis parfému Penhaligon's Blenheim Bouquet

Mydlo na holenie Penhaligon's Blenheim Bouquet skvelo doplní pánsku vôňu z rovnakého radu. Nielenže umožní precízne oholenie, ale zanechá vašu pleť úžasne jemnú a prevoňanú elegantnou vôňou, ktorá vám dodá šmrnc a dávku sebavedomia.

O značke Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusných niche parfémov, ktorá vznikla v roku 1870 a nesie meno svojho zakladateľa Williama Penhaligona. Tento Angličan, ktorému nechýbala kreativita ani nadšenie pre nové veci, využil charakteristickú pompéznosť svojej doby. Jeho prvým dielom bola Hammam Bouquet – vôňa inšpirovaná tureckými kúpeľmi a ich atmosférou.

Dnes v portfóliu značky Penhaligon’s nájdete celý rad osobitých dámskych aj pánskych vôní, ktoré sú inšpirované jedinečnými situáciami, nevšednými miestami a magickými okamihmi. Najpredávanejšia z nich – Blenheim Bouquet – bola v roku 1902 zhotovená na žiadosť vojvodu z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické sú pre Penhaligon’s tiež tradičné originálne flakóny, vytvárané stále podľa pôvodného návrhu zakladateľa – číre sklo, zátka a na hrdle výrazná mašľa.

Od svojich počiatkov v dekadentnej viktoriánskej ére až do dnešných dní vznikajú pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pre tých najnáročnejších zákazníkov, parfémy, ktoré rozprávajú príbehy a čerpajú inšpiráciu z nečakaného.

Recenzie Penhaligon's Blenheim Bouquet

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!