Penhaligon's Scent Librarydarčeková sada I. unisex

Penhaligon's Scent Library darčeková sada I. unisex
Penhaligon's Scent Library darčeková sada I. unisex
10 ks

Kód: PEH0432 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

kolínska voda 2 x 1,5 ml + toaletná voda 4 x 1,5 ml + parfumovaná voda 4 x 1,5 ml

Artemisia EDP + Iris Prima EDP + Vaara EDP + Ellenisia EDP + Orange Blossom EDT + Quercus EDC + Sartorial EDT + Blenheim Bouquet EDT + Opus 1870 EDT + Endymion EDC  

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusných niche parfémov, ktorá vznikla v roku 1870 a nesie meno svojho zakladateľa Williama Penhaligona. Tento Angličan, ktorému nechýbala kreativita ani nadšenie pre nové veci, využil charakteristickú pompéznosť svojej doby. Jeho prvým dielom bola Hammam Bouquet – vôňa inšpirovaná tureckými kúpeľmi a ich atmosférou.

Dnes v portfóliu značky Penhaligon’s nájdete celý rad osobitých dámskych aj pánskych vôní, ktoré sú inšpirované jedinečnými situáciami, nevšednými miestami a magickými okamihmi. Najpredávanejšia z nich – Blenheim Bouquet – bola v roku 1902 zhotovená na žiadosť vojvodu z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické sú pre Penhaligon’s tiež tradičné originálne flakóny, vytvárané stále podľa pôvodného návrhu zakladateľa – číre sklo, zátka a na hrdle výrazná mašľa.

Od svojich počiatkov v dekadentnej viktoriánskej ére až do dnešných dní vznikajú pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pre tých najnáročnejších zákazníkov, parfémy, ktoré rozprávajú príbehy a čerpajú inšpiráciu z nečakaného.

Recenzie Penhaligon's Scent Library

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!