PerfumepodPure plniteľný rozprašovač parfémov unisex Gold

6×
Perfumepod Pure plniteľný rozprašovač parfémov unisex Gold
Perfumepod Pure plniteľný rozprašovač parfémov unisex Gold
Výpredaj
Odporúčaná maloobchodná cena
8,50

Ušetríte 44%
5 ml
4,70

94,00 / 100 ml, vr. DPH
Kód: PPD0026 | Na sklade
1
Packeta
pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
nedeľa 26. 9. 2021

Popis Perfumepod Pure
Zloženie

Na krátkych a dlhších cestách – vaša vôňa bude všade s vami. Plniteľný rozprašovač parfémov Perfumepod Pure je veľký tak akurát, aby sa do neho vmestil dostatok vašej obľúbenej vône, a súčasne malý tak akurát, aby sa vmestil do každej kabelky či tašky.

Vlastnosti:

  • ľahké naplnenie
  • veľmi ľahký – možno ho mať stále pri sebe
  • dizajn vhodný pre ženy aj mužov

Použitie:
Z flakónu vône dajte dole vrchnú časť rozprašovača a nasaďte na odkrytý koniec hadičky plniteľný rozprašovač. Opakovaným stlačením pumpujte do úplného naplnenia.

Zloženie

Materiál
plast

O značke Perfumepod

Perfumepod v súčasnosti dodáva na trh jediný produkt – plniteľný rozprašovač parfémov. Ten je vyrobený z vysokoodolných materiálov a dostupný v niekoľkých farebných variantoch (pre mužov, pre ženy, unisex).

Plniteľné rozprašovače parfémov Perfumepod majú hneď niekoľko výhod. Sú priehľadné (takže vidíte, koľko vône v nich ešte zostáva) a natoľko bezpečné, že si ich so sebou pokojne môžete vziať aj do lietadla, pretože neobsahujú žiadne sklo a bežným nárazom či úderom ich nemožno rozbiť. Okrem toho sa s nimi veľmi jednoducho pracuje.

Rozprašovače parfémov Perfumepod využívajú patentovaný a niekoľkokrát ocenený systém doplňovania Genie-S. Ide o inovatívne a zaručene nepriepustné riešenie, vďaka ktorému váš parfém bude stále rovnako kvalitný ako v originálnom flakóne. Genie-S si dokáže poradiť dokonca aj s náhlymi zmenami nadmorskej výšky!

Pre úplnosť dodajme, že každý Perfumepod je extrémne ľahký a jeho objem je 5 ml, čo zodpovedá približne 65 dávkam (= stlačeniam dávkovača pumpičky). Značka Perfumepod určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať svoju obľúbenú vôňu neustále pri sebe, zháňajú neobvyklý módny doplnok a radi často cestujú.  

Recenzie Perfumepod Pure6