Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox

pleťová hmla s hydratačným účinkom

Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox pleťová hmla s hydratačným účinkom
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox pleťová hmla s hydratačným účinkom
100 ml

Kód: PTR0032 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox
100 ml

Popis kozmetiky Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox

Pleť je denne vystavená veľkému množstvu faktorov, ktoré ju môžu vysušovať. Hydratačný krém Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox jej všetku potrebnú vlhkosť dodá späť.

Vlastnosti:

  • poskytuje pleti dlhodobú a intenzívnu hydratáciu
  • zanecháva pleť na dotyk zamatovo jemnú
  • má upokojujúci účinok
  • rozjasňuje a osviežuje
  • navracia pleti pocit komfortu

Vlastnosti

Kedy používať
na deň aj noc
Konzistencia
voda
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
hydratácia
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.