Peter Thomas Roth Un-Wrinkle

kozmetická sada I.

Peter Thomas Roth Un-Wrinkle kozmetická sada I.
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: PTR0074 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Turbo pleťové sérum na hlboké vrásky 15 ml + Turbo tonizujúca voda vyhadzujúca vrásky 30 ml + peelingové pleťové tampóny 20 ks + protivráskový nočný krém 8 ml

Peter Thomas Roth Un-Wrinkle
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
exfoliácia
Vek
vrásky, zrelá pleť

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.