Peter Thomas Roth Un-Wrinkle

peelingové pleťové tampóny

Peter Thomas Roth Un-Wrinkle peelingové pleťové tampóny
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle peelingové pleťové tampóny
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle peelingové pleťové tampóny
Doprava zadarmo
60 ks
85,50

Kód: PTR0014 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle
60 ks | 85,50

Popis kozmetiky Peter Thomas Roth Un-Wrinkle

Pleťový peeling Peter Thomas Roth Un-Wrinkle Un-Wrinkle čistí pleť do hĺbky, zbavuje ju všetkých nečistôt a vyhladzuje ju.

Vlastnosti:

  • dôkladne umýva a čistí celú tvár
  • rozjasňuje a zjednocuje pleť
  • nevysušuje pleť
  • sťahuje rozšírené póry

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, normálna, suchá

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.