Peter Thomas Roth Water Drench

kozmetická sada I.

Peter Thomas Roth Water Drench kozmetická sada I.
Peter Thomas Roth Water Drench kozmetická sada I.
Peter Thomas Roth Water Drench kozmetická sada I.
Doprava zadarmo
62,90

Kód: PTR0075 | 5 ks na sklade

Sada obsahuje: hydratačný pleťový krém s kyselinou hyalurónovou 48 ml + odličovaci a čistiaci krém s kyselinou hyalurónovou 30 ml + hydratačné pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 15 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 23. 1. 2019
Osobný odber
streda 23. 1. 2019
Peter Thomas Roth Water Drench
| 62,90

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.