Peter Thomas Roth Water Drench

kozmetická sada I.

Peter Thomas Roth Water Drench kozmetická sada I.
Peter Thomas Roth Water Drench kozmetická sada I.

Kód: PTR0075 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: hydratačný pleťový krém s kyselinou hyalurónovou 48 ml + odličovaci a čistiaci krém s kyselinou hyalurónovou 30 ml + hydratačné pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 15 ml

Peter Thomas Roth Water Drench

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.