Čo musíte urobiť, aby ste získali záruku vrátenia peňazí?

1. Do tejto akcie sú zaradené výrobky Philips Lumea IPL SC1994/00, SC1997/00 a BRI956/00 zakúpené v období od 1. 4. 2020 do 30. 6. 2020 na notino.sk. 

2. Účastník akcie  je povinný najneskôr do 21 dní od nákupu zaregistrovať  výrobok na webovej stránke www.philips.sk/myphilips a zároveň najneskôr do 90 dní odo dňa nákupu výrobku odoslať prostredníctvom webovej stránky www.philips.sk/c-e/mbg žiadosť o vrátenie výrobku. Prostredníctvom tejto žiadosti si účastník akcie zároveň objedná vyzdvihnutie výrobku servisným partnerom Usporiadateľa.

3. Vrátený výrobok musí byť riadne vyčistený, nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.

4. Výrobok nie je možné vrátiť priamo v predajni, vrátenie výrobku môže prebehnúť výlučne spôsobom upraveným v bode 2 vyššie.

5. Akcia sa vzťahuje na výrobky zaplatené v hotovosti (vrátane dobierky) alebo platobnou kartou, prípadne bankovým prevodom alebo na splátky.

6. Jedna osoba môže vrátiť iba jeden výrobok.

7. Túto akciu nie je možné kombinovať so žiadnymi inými tiež prebiehajúcimi akciami na podporu predaja usporiadanými a/alebo spoluusporiadanými Usporiadateľom 

8. Úplné pravidlá akcie nájdete TU

celý text skryť text