Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15vodeodolný zastrihávač chĺpkov na tele pre mužov

Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15 vodeodolný zastrihávač chĺpkov na tele pre mužov
Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15 vodeodolný zastrihávač chĺpkov na tele pre mužov
BG5020/15

Kód: PHI02191 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Túto značku nakúpite teraz s 20 % zľavou. Zľava sa Vám automaticky odpočíta v košíku a nevzťahuje sa na výrobky v akcii a vo výpredaji.

Popis produktu Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15
Vlastnosti

Zbavte sa pohodlne nežiaduceho ochlpenia. Vodoodolný zastrihávač chĺpkov na tele pre mužov Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15 je skvelý na bezpečné zastrihávanie aj ťažko prístupných partií. Holí chĺpky rôznych dĺžok bez podráždenia pokožky a šetrne sa s ním zbavíte napríklad ochlpenia v podpazuší, na hrudníku, ramenách, v intímnej oblasti, a dokonca aj na chrbte. Vyberte si jeden z troch nadstavcov alebo použite zastrihávač len tak a užívajte si hladkú pokožku po celom tele.

Vlastnosti:

 • na zastrihávanie a holenie chĺpkov v podpazuší
  na hrudníku, chrbte, nohách aj v intímnej oblasti
 • holiaca hlava so zaoblenými špičkami s hypoalergénnou planžetou
 • obojsmerný zastrihávač na oholenie dlhších chĺpkov
 • je šetrný k pokožke
 • ergonomická rukoväť skvele sadne do ruky
 • ľahko sa čistí a je bezúdržbový
 • vhodný aj na použitie v sprche

Technická špecifikácia:

 • 3 hrebene pre rôznu dĺžku zastrihnutia: 3, 5 a 7 mm
 • možno používať aj bez hrebeňa
 • plne sa nabije za 60 minút
 • batéria vydrží 60 minút nepretržitej prevádzky
 • vodoodolný

Balenie ďalej obsahuje:

 • dlhý nadstavec pre pohodlnú úpravu chĺpkov na chrbte

Ako používať:
Pre hladké oholenie používajte bez hrebeňa, na zastrihnutie použite hrebeň s požadovanou dĺžkou. Pri hustejšom ochlpení sa odporúča najprv chĺpky skrátiť s pomocou zastrihávacieho hrebeňa.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový
Efekt
vodoodolný

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15