Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20elektrický zastrihovač chĺpkov na tvár a telo

1×
Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20 elektrický zastrihovač chĺpkov na tvár a telo
Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20 elektrický zastrihovač chĺpkov na tvár a telo
Doprava zadarmo
QP6620/20
98,90

Kód: PHI01788 | Na sklade
1
Darček pre vás
Produkty vybraných značiek vám teraz doručíme s poštovným zadarmo.
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 18. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 18. 2. 2020
 • Popis produktu
 • O značke
 • Recenzie

Popis produktu Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20
Vlastnosti

Elektrický zastrihávač chĺpkov Philips OneBlade Pro Face and Body QP6620/20 je vhodný na použitie na tvár aj celé telo. Vďaka unikátnej technológii OneBlade a mimoriadnej rýchlosti čepieľok dokáže zastrihnúť, vytvarovať a oholiť chĺpky všetkých dĺžok.

Vlastnosti:

 • zastrihuje, tvaruje a holí
 • rýchlo a ľahko oholí krátke aj dlhé chĺpky
 • možno použiť na tvár aj celé telo
 • umožňuje presný strih vo všetkých smeroch
 • vhodný na suché aj mokré holenie

Technické parametre:

 • 2 čepele – na tvár a na telo, rýchlosť čepieľok: 200×/1 s
 • hrebeňový nadstavec so 14 nastaviteľnými dĺžkami (0,4 – 10 mm)
 • ochranný nadstavec proti porezaniu na citlivých oblastiach

 • digitálny LED displej s plným rozlíšením
 • čas chodu: 90 minút, úplné nabitie za 1 hodinu
 • bezkáblové použitie, funkcia cestovného zámku
 • nabíjací stojanček, cestovné puzdro

Ako používať:
Čepeľ zapnutého prístroja opatrne priložte k pokožke a dlhými ťahmi pomaly pohybujte zastrihávačom hore alebo proti smeru rastu chĺpkov. Po každom použití prístroj vypnite a vyčistite.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20