Philips Pedi BCR430/00elektrický pilník na chodidlá

Philips Pedi BCR430/00 elektrický pilník na chodidlá
Philips Pedi BCR430/00 elektrický pilník na chodidlá
BCR430/00

Kód: VZR8787 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Philips Pedi BCR430/00
Vlastnosti

Elektrický pilník na chodidlá Philips Pedi BCR430/00 jednoducho, šetrne a presne odstraňuje zrohovatenú kožu na nohách a zanecháva ich hodvábne hladké a ošetrené. Poradí si aj so zatvrdnutou kožou, ktorá odoláva iným mechanickým spôsobom odstraňovania.

Vlastnosti:

  • ľahko a efektívne zbavuje chodidlá zrohovatenej kože
  • je vhodný na mokré aj suché použitie po celej ploche chodidiel
  • ergonomická rukoväť zaisťuje komfortné používanie

Technická špecifikácia:

  • plné nabitie za 1,5 hodiny, ktoré vydrží 40 minút bezdrôtovej prevádzky
  • funkcia rýchleho nabíjania s trvaním 10 minút na 1 ošetrenie chodidiel
  • rotačný kotúč z prírodného minerálneho korundu
  • životnosť rotačného kotúča – až 6 mesiacov
  • 2 voliteľné rotačné rýchlosti
  • čistiaca kefka na jednoduchú údržbu

Ako používať:
Zapnite prístroj a zľahka pohybujte kotúčom dopredu aj dozadu po koži. Nikdy nevyvíjajte príliš veľký tlak. Na ošetrenie rozsiahlej rovnej oblasti využite celú plochu kotúča. Na presnejšie ošetrenie menších oblastí použite hornú časť kotúča. Ak chcete dosiahnuť veľmi vysokú presnosť a veľmi rýchle odstránenie stvrdnutej kože, využite úzku hranu vyčnievajúcu z hornej časti kotúča.

Návod na použitie nájdete TU.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Pedi BCR430/00