Philips Satinelle Essential HP6550/01

epilátor

Philips Satinelle Essential HP6550/01 epilátor
Philips Satinelle Essential HP6550/01 epilátor
HP6550/01

Kód: PHI01668 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Philips Satinelle Essential HP6550/01
HP6550/01

Popis produktu Philips Satinelle Essential HP6550/01

Elektrický epilačný set Philips Satinelle Essential HP6550/01 sa postará o perfektne hladkú pokožku celého tela. Klasický epilátor je určený na rýchle odstránenie chĺpkov na rukách a nohách, zatiaľ čo s miniepilátorom sa šetrne a presne zbavíte chĺpkov v ťažšie dostupných oblastiach slabín alebo podpazušia.

Darčeková sada obsahuje aj kvalitnú klasickú pinzetu v rovnakom dizajne, ktorá sa hodí na odstránenie nežiaducich chĺpkov v tvári alebo na tvarovanie obočia.

Vlastnosti:

  • dokonale epiluje chĺpky po celom tele
  • zachytí aj tie najkratšie chĺpky (až 4× kratšie než zachycuje vosk)
  • je k pokožke šetrný, pracuje rýchlo a neťahá kožu
  • zaisťuje hladkú pokožku až na 4 týždne
  • vďaka ergonomickému telu sa ľahko používa

Technická špecifikácia:

  • akumulátorové nabíjanie – poskytuje maximálne pohodlie pri manipulácii
  • exkluzívne úložné puzdro pre bezpečné skladovanie
  • umývateľné epilačné hlavy a čistiaca kefka
  • 4 000 otáčok za minútu

Ako používať:
Vyberte si klasický epilátor alebo miniepilátor podľa oblasti na tele, ktorú potrebujete zbaviť chĺpkov. Uistite sa, že pokožka v danej oblasti je čistá a suchá. Zapnite prístroj a začnite epilovať, kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Po dokončení epilácie prístroj očistite a uschovajte do priloženého puzdra.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.