Philips Shaver Series 1000 S1133/41elektrický holiaci strojček

Philips Shaver Series 1000 S1133/41 elektrický holiaci strojček
Philips Shaver Series 1000 S1133/41 elektrický holiaci strojček
S1133/41
36,00

Kód: PHI02189 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 4. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 4. 6. 2020

Popis produktu Philips Shaver Series 1000 S1133/41
Vlastnosti

V jednoduchosti je krása – a krásne jednoduchý a pritom funkčný je aj elektrický holiaci strojček Philips Shaver Series 1000 S1133/41. Vďaka systému čepieľok Powercut, ktoré sa počas holenia samy ostria, vždy dosiahnete hladké a precízne oholenie.

Flexibilná holiaca hlavica sa dokáže pohybovať štyrmi smermi a zaistí dokonalé priľnutie k pokožke a ku všetkým kontúram tváre – to všetko bez nutnosti prílišného tlaku na strojček. Možnosť holenia bez použitia kábla robí z tohto strojčeka ideálny nástroj na holenie doma aj na cestách.

Vlastnosti:

 • na rýchle a pohodlné suché holenie
 • systém 27 samoostriacich čepieľok pre dokonalý výsledok
 • 4D holiaca hlavica pre holenie 4 smermi sa prispôsobuje krivkám tváre
 • pohodlne sa čistí vodou vďaka vodotesnosti IPX7
 • ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou skvele sadne do ruky

Technická špecifikácia:

 • použitie s káblom aj bez neho vďaka nabíjaciemu akumulátoru
 • plné nabitie po 8 hodinách vydrží až 40 minút nepretržitej prevádzky
 • svetelný indikátor stavu batérie
 • vodotesnosť pre pohodlné čistenie
 • ochranný kryt ochráni strojček medzi holeniami a počas cestovania
 • súčasťou je aj precízny zastrihávač na úpravu kotliet a fúzov

Ako používať:
Zapnite strojček a krátkymi ťahmi ohoľte požadované partie. Netreba používať vodu ani holiaci prípravok. Po použití strojček umyte vodou.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový / sieťový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Shaver Series 1000 S1133/41