Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/89sonická elektrická zubná kefka

Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/89 sonická elektrická zubná kefka
Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/89 sonická elektrická zubná kefka
Black
69,99

Kód: PHI02209 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 25. 9. 2020

Popis produktu Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/89
Vlastnosti

Spoznajte skutočný rozdiel v čistení zubov v porovnaní s klasickou kefkou. Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare 2 series HX6212/89 je ideálna pre začiatočníkov, ktorí túžia po sviežom dychu a žiarivejšom úsmeve. Extra dlhé vlákna kefkovej hlavice InterCare zaistia dôkladné čistenie každého jednotlivého zuba, medzizubného priestoru a tiež sú skvelé pre nositeľov zubných strojčekov.

Sonická technológia znásobuje účinnosť čistenia, pomáha odstrániť zubný povlak a prirodzene bieli zuby pri každom použití. Program Easy start počas prvých dvoch týždňov používania kefky postupne zvyšuje čistiaci výkon a vy aj vaše zuby tak budete mať čas zvyknúť si na nový, lepší a účinnejší spôsob čistenia zubov.

Vlastnosti:

 • hlavica kefky účinne odstraňuje zubný povlak a čistí medzizubné priestory
 • program Easy start pre jednoduché začiatky so sonickým čistením zubov
 • sonický pohyb vháňa bublinky zubnej pasty pozdĺž línie ďasien a medzi zuby
 • technológia pomáha odstraňovať škvrny zo zubov, a tým ich bieli
 • šikmé telo kefky čistí ťažko dostupné miesta (napríklad zadnú stranu zubov)
 • zabudovaný časovač pre jednoduchú kontrolu nad časom a priebehom čistenia
 • vhodná aj pre majiteľov zubných strojčekov

Technická špecifikácia:

 • až 31 000 jemných kmitov za minútu
 • 2-minútový časovač SmarTimer
 • časovač QuadPacer upozorní na vhodný čas čistenia v jednotlivých častiach úst
 • jedna rýchlosť čistenia
 • nabíjacia batéria vydrží až 2 týždne používania
 • svietiaca kontrolka stavu batérie
 • ergonomická rukoväť

Balenie tiež obsahuje:

 • dva druhy kefkových hlavíc
 • cestovné puzdro

Ako používať:
Na kefku zacvaknite požadovanú kefkovú hlavicu, zapnite a s použitím zubnej pasty čistite zuby 2 minúty. Na koniec čistenia vás upozorní časovač. Kefkovú hlavicu sa odporúča meniť každé 3 mesiace používania.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/89