Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90sonická elektrická zubná kefka

Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 sonická elektrická zubná kefka
Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 sonická elektrická zubná kefka
69,99

Kód: PHI02210 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90
Vlastnosti

Čistenie zubov nemusí byť nudné. Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare 2 Series HX6212/90 vo veselom farebnom vyhotovení vám rozveselí deň pri každom čistení. Je skvelá pre tých, ktorí ešte so sonickým čistením nemajú žiadnu skúsenosť – vďaka programu Easy star, ktorý počas prvých dvoch týždňov postupne zvyšuje rýchlosť čistenia, si na novú kefku rýchlo zvyknete.

Extra dlhé vlákna kefky InterCare sa postarajú o dôkladné odstránenie zubného povlaku a vyčistenie medzizubných priestorov. Sonická technológia, ktorá vháňa bublinky zubnej pasty pozdĺž línie ďasien a medzi zuby, zefektívňuje čistenie a predchádza tak problémom so zubami aj ďasnami. Jemný bieliaci účinok pri každom použití vám vyčarí úsmev na tvári a dodá sebavedomie.

Vlastnosti:

 • sonická elektrická zubná kefka vhodná pre začiatočníkov (program Easy start)
 • rozvádza tekutinu do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien
 • odstraňuje zubný povlak aj škvrny od pitia a jedla
 • dlhé štetinky kefky pomáhajú ešte lepšie odstrániť povlak
  (eliminujú tak problémy s ďasnami)
 • vďaka zahnutej konštrukcii ľahšie vyčistíte ťažko dostupné miesta
 • časovač SmarTimer a QuadPacer motivujú do dôkladnejšieho čistenia zubov
 • vhodná aj pre nositeľov zubných strojčekov

Technická špecifikácia:

 • až 31 jemných sterov za minútu
 • 1 režim čistenia
 • časovač SmarTimer na 2 minúty
 • časovač Quadpacer upozorní na optimálny čas čistenia 4 častí ústnej dutiny
 • kontrolka stavu batérie
 • batéria vydrží až 2 týždne používania

Balenie tiež obsahuje:

 • 2 kefkové hlavice
 • cestovné puzdro

Ako používať:
Na rukoväť kefky zacvaknite kefkovú hlavicu, naneste obľúbenú zubnú pastu a čistite zuby 2 minúty. Kefka vás upozorní na interval na čistenie jednotlivých úsekov chrupu aj na koniec času čistenia. Kefkové hlavice meňte každé 3 mesiace.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90