Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07

náhradné hlavice na zubnú kefku

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07 náhradné hlavice na zubnú kefku
Standard 4 ks

Kód: PHI0884 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07
Standard 4 ks

Popis produktu Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07

Dôkladnejšie čistenie, zdravšie ďasná

Naša najdôkladnejšie čistiaca kefka

Čistenie ťažko dostupných problematických miest je teraz oveľa jednoduchšie. Náš kefkový nástavec

AdaptiveClean má až 4-násobne väčšiu kontaktnú plochu a ľahko absorbuje nadmerný tlak pri čistení.

Akokoľvek si čistíte zuby, dosiahnete skutočne dôkladné vyčistenie, ktoré je šetrné k vašim ďasnám.

Doteraz najdôkladnejší spôsob čistenia zubov od Philips Sonicare

 • 4-násobne väčšia kontaktná plocha na dôkladné čistenie bez námahy
 • Až 2-násobne lepšie pre ďasná ako ručná kefka

Najúčinnejšie odstraňovanie povlaku v rámci radu Philips Sonicare

 • 10-násobne účinnejšie odstránenie povlaku z ťažko dostupných miest

Navrhnuté pre optimálnejší výkon

 • Navrhnuté na pohyb s maximálnymi sonickými vibráciami
 • Štetiny s pripomenutím zaručia najúčinnejšie čistenie
 • Jednoduchý systém nasadzovania kefkových nástavcov

Dokázateľne zlepšuje zdravotný stav ústnej dutiny

 • Súčasť lepšej starostlivosti o ústnu dutinu

Hlavné prvky

 • Štandardné nástavce pre sonické zubné kefky
 • 2-balenie Štandardná veľkosť, Nasadzovací systém, Najdôkladnejšie vyčistenie

Prispôsobí sa vašim zubom

Náš kefkový nástavec AdaptiveClean je jediným nástavcom pre elektrické zubné kefky, ktorý kopíruje jedinečný tvar vašich zubov a ďasien. Vďaka mäkkým ohybným bokom vyrobeným z gumy sa štetinky kefkového nástavca lepšie prispôsobia povrchu každého zuba. Získate tak až 4-násobne väčšiu kontaktnú plochu* a 10-násobne účinnejšie odstránenie povlaku** v okolí ďasien a medzi zubami. Nástavec dôkladne prečistí dokonca aj ťažko dostupné miesta a pritom zostáva šetrný k ďasnám.

Šetrné k ďasnám

S kefkovým nástavcom AdaptiveClean prebieha aj to najdôkladnejšie čistenie šetrným spôsobom. Ako posúvate sonickú kefku pozdĺž ďasien, ohybné boky a štetinky kefkového nástavca absorbujú prípadný nadmerný tlak. Mäkké tkanivá ďasien sú tak chránené aj v prípade, že pri čistení zubov príliš tlačíte.

Najdôkladnejšie vyčistenie

Náš najinovatívnejší kefkový nástavec sa zároveň vyznačuje najdôkladnejším čistením. Nástavec AdaptiveClean vďaka svojmu ohybnému prevedeniu dokáže odstrániť až 10-krát viac povlaku z ťažko dostupných miest. Kefkový nástavec sa pohybuje spôsobom, ktorý ešte zintenzívňuje dynamické čistenie sonickej zubnej kefky od spoločnosti Philips. Nech si zuby čistíte akokoľvek, výsledkom vždy budú neobyčajne čisté zuby na pohľad aj na pocit.

Pohyb s maximálnymi sonickými vibráciami

Kefkové nástavce Sonicare sú kľúčovým prvkom našej základnej technológie vysokofrekvenčných pohybov kefky s veľkým kmitaním, vďaka ktorému kefka vykoná viac než 31 000 čistiacich pohybov za minútu. Naša bezkonkurenčná sonická technológia plne prevádza výkon z rukoväte až na koniec kefkového nástavca. Sonické vibrácie vytárajú dynamický pohyb kvapalín, pomocou ktorého sa dostanú hlboko do medzizubných priestorov a pozdĺž ďasien, vďaka čomu pri každom použití dosiahnete dôkladné, no jemné vyčistenie.

Ľahko nasaditeľné kefkové nástavce

Tento kefkový nástavec môžete jednoducho nasadiť a zložiť z rukoväte kefky. Výsledkom je bezpečné nasadenie a ľahká údržba a čistenie. Nástavec je kompatibilný so všetkými rukoväťami zubných kefiek Philips Sonicare okrem modelov PowerUp Battery a Essence.

Lepší zdravotný stav ústnej dutiny

Tak ako všetky originálne kefkové nástavce Philips Sonicare je aj tento kefkový nástavec bezpečný pre vaše zuby a ďasná. Kvalita každého kefkového nástavca bola testovaná, aby sa zaručil jeho výkon aj odolnosť.

Štetiny s pripomenutím

Na prvý pohľad to možno nie je viditeľné, ale štetiny na kefke strácajú svoju pevnosť a po mesiacoch bežného používania sa postupne opotrebujú. Naše modré štetiny s pripomenutím vyblednú a zmenia sa na biele, čím indikujú, že je najvyšší čas na výmenu. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov vymieňajte svoj kefkový nástavec každé tri mesiace.

Technické údaje

 • Štandardné nástavce pre sonické zubné kefky
 • 2-balenie Štandardná veľkosť, Nasadzovací systém, Najdôkladnejšie vyčistenie

Pribalené príslušenstvo

 • Kefkové nástavce: 2 AdaptiveClean

Kompatibilita

 • Systém kefkového nástavca: Nasadzovací systém
 • Vhodné pre tieto modely: Rad 2 series na odstraňovanie povlaku, Rad 3 series pre zdravšie ďasná, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, for Kids (detské), HealthyWhite

Dizajn a povrchová úprava

 • Pevnosť štetín: Štandardný
 • Farba: Biela
 • Štetiny s pripomenutím: Modré štetiny, ktoré vyblednú
 • Veľkosť: Štandardné
 • Materiál kefkového nástavca: Mäkké a ohybné gumené boky

Prínosy pre zdravie

 • Zdravie ďasien: Zdravšie ďasná do 2 týždňov
 • Odstraňovanie povlaku: Odstraňuje 10krát viac povlaku

Kvalita a výkon

 • Náhradné: Každé 3 mesiace
 • Testované: na optimálne použitie

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.