Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.
Poškodený obal
sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
134,90

Kód: PHI01894 | 2 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 30. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04
Vlastnosti

Vysoko profesionálny a zároveň štýlový pomocník zubnej hygieny. Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 precízne vyčistí chrup, perfektne odstráni povlak aj pozdĺž línie ďasien a zároveň vám pomôže posilniť ďasná. Navyše efektívne zbavuje zuby povrchových škvŕn, a tak v priebehu jediného týždňa získate viditeľne belší úsmev.

Sonická kefka Philips DiamondClean je vybavená dobíjacím pohárom, vďaka ktorému ju ľahko nabijete. Elegantný pohár navyše skvele zapadne do každej kúpeľni a môžete ho využiť aj na vyplachovanie úst.

Vlastnosti:

 • odstráni 7× viac povlaku než manuálna kefka
 • v priebehu 1 týždňa vám zaistí až 2× prirodzene belšie zuby
 • čistí aj línie ďasien a už za 2 týždne výrazne zlepšuje ich stav
 • vďaka kefke so šikmým krkom vyčistí aj ťažko dostupné miesta
 • vhodná aj na zuby so strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami
 • možno použiť aj na každodennú starostlivosť o problematické ďasná
 • nabíjací pohár možno použiť aj na vyplachovanie úst

Technická špecifikácia:

 • až 31 000 jemných sterov za minútu
 • 5 režimov čistenia pre dokonalú zubnú hygienu
 • časovač QuadPacer – odpočítava čas čistenia v každej časti úst
 • časovač SmarTimer – upozorňuje na celkový čas čistenia
 • program EasyStart pre postupné zvyknutie si na kefku
 • až 3 týždne prevádzky na 1 úplné nabitie batérie

Príslušenstvo:

 • 2 hlavice kefky Optimal White – kompaktná a štandardná
 • nabíjací pohár
 • cestové nabíjacie puzdro s USB

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04