Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom

1×
Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
Doprava zadarmo
sonická elektrická zubná kefka s nabíjacím pohárom
149,90

Kód: PHI0809 | Viac než 5 ks na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67
Vlastnosti

Ponúka profesionálny prístup, a predsa nestráca štýl. Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 vás ihneď zaujme moderným dizajnom a skvelými výsledkami po krátkom čase používania. Účinne zbavuje zuby povlaku, a to aj pozdĺž línie ďasien, takže pomáha zlepšovať ich stav. Vďaka hlavici DiamondClean navyše zo zubov výborne odstraňuje povrchové škvrny a napomáha tak k viditeľne belšiemu úsmevu.

Sonickú kefku Philips DiamondClean dopĺňa elegantný pohár, ktorý predstavuje pohodlný spôsob dobíjania. Hodí sa do každej kúpeľni a navyše ho môžete využiť aj pri vyplachovaní úst.

Vlastnosti:

 • zbavuje zuby až 7× viac povlaku než bežná manuálna kefka
 • už za 1 týždeň vám pomôže získať 2× belšie zuby
 • v priebehu 2 týždňov výrazne zlepšuje stav ďasien čistením ich línií
 • unikátny tvar tela kefky umožní čistenie aj horšie dostupných miest
 • možno používať aj pri nosení strojčeka alebo na zuby s výplňami, fazetami a korunkami
 • vhodná aj na každodennú starostlivosť o problematické ďasná
 • nabíjací pohár je určený aj na vyplachovanie úst

Technická špecifikácia:

 • až 31 000 jemných sterov za minútu
 • 5 rôznych režimov čistenia pre perfektnú očistu zubov a ďasien
 • časovač SmarTimer – upozorní na celkový čas čistenia
 • časovač QuadPacer – na rovnomerné vyčistenie celých úst
 • nabíjacia batéria – až 3 týždne prevádzky na 1 úplné nabitie

Príslušenstvo:

 • 2 hlavice kefky DiamondClean – kompaktná a štandardná
 • nabíjací pohár
 • cestové nabíjacie puzdro s USB

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare DiamondClean HX9362/671