Philips Sonicare For Kids 3+ Compact HX6034/33náhradné hlavice na zubnú kefku

Philips Sonicare For Kids 3+ Compact HX6034/33 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare For Kids 3+ Compact HX6034/33 náhradné hlavice na zubnú kefku
HX6034/33 4 ks
22,90

Kód: PHI1492 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Philips Sonicare For Kids 3+ Compact HX6034/33

Náhradná hlavica na zubnú kefku Philips Sonicare For Kids Compact HX6034/33 je špeciálne tvarovaná pre malé detské ústa s rastúcimi zúbkami. Preto je vhodná už pre deti od 3 rokov.

Hlavica kefky má jemné vlákna s gumovým poťahom, ktorý zaistí príjemnejšie a bezpečnejšie čistenie. Zároveň dokonale odstráni zubný povlak a vyčistí aj medzizubné priestory. Náhradné hlavice sa ľahko nasadzujú na telo kefky jednoduchým zacvaknutím a počas čistenia pevne držia.

Vlastnosti:

 • jemné vlákna zaisťujú šetrné a bezpečné čistenie
 • dôkladne odstráni zubný povlak z detských zubov
 • ľahko sa dostane do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien
 • podporuje celkové zdravie zubov a ďasien
 • čistenie je pohodlné, rýchle a zábavné
 • pre deti od 3 rokov

Technická špecifikácia:

 • kompaktná veľkosť
 • stredne mäkké vlákna s gumovým poťahom
 • skonštruovaná pre plné využitie sonickej technológie
 • modré vlákna upozornia stratou farby na nutnosť výmeny hlavice
 • kompatibilná s modelmi kefky HealthyWhite+ a for Kids
 • balenie obsahuje 4 kusy

Ako používať:
Náhradnú hlavicu nasaďte na kefku daného typu a zacvaknite. Zuby si čistite minimálne 2× denne. Podľa odporúčaní meňte hlavicu kefky približne každé 3 mesiace.

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare For Kids 3+ Compact HX6034/33