Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07náhradné hlavice na zubnú kefku

Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 náhradné hlavice na zubnú kefku
HX6054/07 4 ks
23,90

Kód: PHI1488 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07

Máte citlivé zuby a ďasná? Potom je pre vás náhradná hlavica na zubnú kefku Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 s ultramäkkými vláknami správnou voľbou. Špeciálne zastrihnutý profil hlavice chráni zuby a ďasná pred podráždením a zaisťuje skutočne šetrné čistenie.

Vlastnosti:

 • veľmi šetrne čistí zuby a ošetruje citlivé ďasná
 • odstraňuje viac zubného povlaku než manuálna kefka
 • čistí povrchové škvrny zubov a podporuje ich žiarivý vzhľad
 • dosiahne aj do ťažko prístupných miest a medzizubných priestorov
 • prispieva k prevencii vzniku zubného kazu
 • ľahko sa vymieňa

Technická špecifikácia:

 • štandardná veľkosť a ultramäkké vlákna
 • navrhnuté pre plné využitie sonickej technológie
 • modré vlákna upozornia na výmenu stratou farby
 • kompatibilná s každou kefkou Philips Sonicare, okrem modelov PowerUp Battery a Essence
 • balenie obsahuje 4 ks

Ako používať:
Náhradnú hlavicu nasaďte na telo kefky a zacvaknite. Pre optimálne výsledky čistenia vymeňte hlavicu každé 3 mesiace.

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07