Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12náhradné hlavice na zubnú kefku

4×
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 náhradné hlavice na zubnú kefku
HX6068/12 8 ks
36,90

Kód: PHI01928 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis produktu Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12

Udržte si žiarivo biely úsmev aj v období medzi profesionálnym bielením zubov. Náhradná hlavica pre zubnú kefku Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12 má v strednej časti špeciálne husté vlákna v tvare diamantového výbrusu, vďaka ktorým dokáže z povrchu zubu ľahko odstrániť aj malé povrchové škvrny od zvyškov jedla a nápojov.

Vďaka využitiu sonickej technológie, ktorá vykonáva viac než 31 000 ťahov kefkou za minútu, navyše dochádza k perfektnému čisteniu medzizubných priestorov aj pozdĺž línií ďasien. Už po 1 týždni pravidelného čistenia touto hlavicou zaznamenáte viditeľne belšie zuby.

Vlastnosti:

  • až o 100 % belšie zuby už po 7 dňoch používania
  • odstraňuje až 7x viac zubného povlaku než manuálna kefka
  • stredne tuhé a husté vlákna osadené do tvaru diamantu čistia škvrny z povrchu zubov
  • ideálna na použitie v období medzi dvomi bieleniami
  • skonštruovaná pre maximálne využitie sonickej technológie
  • vyblednuté modré vlákna upozornia na opotrebovanie hlavice
  • jednoduché nasadzovanie a ľahká údržba
  • kompatibilná so všetkými modelmi kefky Philips Sonicare 3. generácie

Ako používať:
Nasaďte hlavicu na telo kefky Philips Sonicare a zacvaknite. Na navlhčenú hlavičku kefky naneste zubnú pastu. Kefku priložte tesne k zubom a až potom prístroj zapnite. Pomaly a jemne postupujte od jedného zubu k druhému a každý z nich čistite zo všetkých strán niekoľko sekúnd. Pri čistení na kefku príliš netlačte a nechajte ju pracovať za vás.

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare Optimal White Standard HX6068/12