Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27náhradné hlavice na zubnú kefku

Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27 náhradné hlavice na zubnú kefku
4 ks
26,90

Kód: PHI01682 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
už zajtra streda 23. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 23. 9. 2020

Popis produktu Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27

Viditeľne belšie zuby za jeden jediný týždeň. Náhradná hlavica na zubnú kefku Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27 sa vyznačuje husto osadenými vláknami do tvaru diamantu, vďaka ktorým si dokáže poradiť s povrchovými škvrnami od jedla a nápojov. Žiarivejší úsmev tak zaregistrujete už po 7 dňoch pravidelného čistenia.

Náhradnú hlavicu možno spárovať s inteligentnou funkciou BrushSync™, ktorá v kefke automaticky nastaví optimálny režim pre šetrné a zároveň dôkladné bielenie zubov. Súčasne sleduje, ako často a s akým tlakom si zuby čistíte, a oznámi vám, keď treba hlavicu vymeniť.

Vlastnosti:

  • až o 100 % belšie zuby za 1 týždeň pravidelného čistenia
  • až 7× efektívnejšie odstránenie povlaku než s manuálnou kefkou
  • odstraňuje povrchové škvrny od jedla a nápojov
  • vyčistí zuby aj na zle dostupných miestach
  • pomáha zlepšovať zdravotný stav ďasien
  • husto osádzaná hlavica so stredne mäkkými vláknami v tvare diamantu
  • modré vlákna zbelejú, keď treba hlavicu vymeniť za novú
  • využíva sonickú technológiu a možno ju spárovať s inteligentnou funkciou BrushSync™
  • ľahko sa vymieňa a nasadzuje
  • kompatibilná s kefkami Philips Sonicare, okrem modelov PowerUp Battery a Essence

Ako používať:
Na telo kefky Philips Sonicare nasaďte jej hlavicu, navlhčite a naneste zubnú pastu. Vyčistite postupne každý zub zo všetkých strán. Na záver si ústa vypláchnite vodou. Približne každé 3 mesiace vymeňte hlavicu kefky.

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare Optimal White Compact HX6074/27