Philips StraightCare HP8374/00žehlička na vlasy

1×
Philips StraightCare HP8374/00 žehlička na vlasy
Philips StraightCare HP8374/00 žehlička na vlasy
Doprava zadarmo
HP8374/00
95,00

Kód: PHI01650 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 5. 6. 2020
Osobný odber
již dnes

Popis produktu Philips StraightCare HP8374/00
Vlastnosti

Žehlička na vlasy Phillips StraightCare HP8374/00 rýchlo a účinne narovná vaše vlasy, ktoré vďaka iónovej technológii zostanú dokonale hladké, žiarivé a lesklé naozaj dlho.

Špeciálna technológia MoistureProtect navyše stav vlasov počas žehlenia bez prestania kontroluje a prispôsobuje teplotu tak, aby vlasy uchránila pred nežiaducim prehriatim.

Vlastnosti:

 • ľahko a bez námahy perfektne narovnáva vlasy
 • extra rýchlo sa nahrieva a umožňuje začať s úpravou vlasov už za 15 sekúnd
 • žehliace plochy skvele vedú teplo a chránia vlasy pred lámaním a poškodením
 • vďaka technológii MoistureProtect uchováva prirodzenú hydratáciu vlasov
 • záporné ióny uhladzujú vlasové vlákno a zaisťujú lesk vlasov

Technická špecifikácia:

 • možnosť nastavenia 3 teplôt (200 °C – 175 °C – 150 °C)
 • plávajúce keramické doštičky potiahnuté titánom
 • digitálny LED displej s nastavením teploty
 • funkcia automatického vypnutia
 • prívodný kábel s dĺžkou 2 metre
 • žiaruvzdorné puzdro na ukladanie a cestovanie

Ako používať:
Žehlite čisté a suché vlasy po jednotlivých prameňoch. Začínajte od spodných vlasov a postupujte k vrchu hlavy, kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Teplotu si nastavte vždy podľa typu svojich vlasov.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips StraightCare HP8374/00