Prejsť na hlavný obsah
Police To Be Tattooart parfumovaná voda pre ženy
Police To Be Tattooart parfumovaná voda pre ženy
Hlava
frézia, slivka, kvet ananásu, javorový sirup
Srdce
sladké tóny, heliotrop, divoká ruža, jazmín, fialka
Základ
marshmallow, céder, pižmo, santalové drevo
Druh vôneovocná, kvetinová

Jedinečná vôňa pre jedinečné ženy. To je parfumovaná voda pre ženy Police To Be Tattooart. Jej svieže ovocné a omamné kvetinové tóny dopĺňa lahodná aróma penových cukríkov a javorového sirupu, ktoré vôni dodávajú na výnimočnosti. Nebojte sa odlíšiť a vyskúšajte túto netradičnú kombináciu aj vy.

  • spojenie šťavnatých ovocných a podmanivých kvetinových tónov
  • ideálna na teplejšie mesiace a bežné nosenie
  • zasadená do bohato zdobeného dekoratívneho flakónu

Zloženie vône
Vôňa sa otvára jedinečnou symfóniou šťavnatých sliviek, sladkého javorového sirupu a omamného kvetu ananásu a frézie. Postupne prevezme prím po vanilke voňajúci skrutec peruánsky, nespútaná divoká ruža, exotický jazmín a nežná fialka. Na záver sa rozvoňajú tóny orientálneho santalového dreva, zmyselného pižma, výrazného cédra a lahodných penových cukríkov.

Príbeh vône
Parfumovaná voda Police To Be Tattooart prvý raz uzrela svetlo sveta v roku 2017. Jej inšpiráciou sa stali tetovania, ktoré vyjadrujú osobnosť a jedinečnosť svojho nositeľa. Rovnako ako tetovania odlišujú človeka od ostatných aj vôňa To Be Tattooart sa odlišuje svojou netradičnou kombináciou ovocných a kvetinových tónov a arómou penových cukríkov a javorového sirupu. Jedinečnosť a odlišnosť neodráža len samotná vôňa, ale aj jej flakón zdobený vytetovanými ružami, ktoré celému parfumu dodávajú nádych tajomnej a zmyselnej ženskosti.

PoliceTo Be Tattooart parfumovaná voda pre ženy

33×
AKCIA
11,40
Ušetríte 6%
40 ml
10,70

Na sklade | 26,75 / 100 ml, vr. DPH | Kód: POL00541
1
Večerné doručenie
štvrtok 30. 5. 2024
Osobný odber
štvrtok 30. 5. 2024