Prada Candy L'Eau Kiss

toaletná voda pre ženy 20 ml Kiss Collection

Prada Candy L'Eau Kiss toaletná voda pre ženy 20 ml  Kiss Collection
Prada Candy L'Eau Kiss toaletná voda pre ženy 20 ml  Kiss Collection
20 ml

Kód: PRA0563 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Prada Candy L'Eau Kiss
20 ml

Popis parfému Prada Candy L'Eau Kiss

Toaletná voda Prada Candy L'Eau Kiss vás zahalí do svojho elegantného závoja a stane sa nenahraditeľnou súčasťou vašej osobnosti.

  • orientálna vôňa
  • pre modernú sebavedomú ženu
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Hlava
citrusy
Srdce
sladký hrášok
Základ
benzoin, karamel, pižmo
Druh vône
orientálna

O značke Prada

Módne prehliadky značky Prada prichádzajú vždy s niečím novým a nečakaným. Prinášajú odhalenie jedinečných kolekcií, ktoré sú tvorené zdanlivo protichodnými prvkami s cieľom vyprovokovať reakcie – živé, búrlivé, emocionálne aj intelektuálne. Tento náboj a unikátny prístup v sebe odráža aj každý parfém Prada. 

Brilantný nápad, špecifická technika alebo exkluzívne ingrediencie – typická vôňa Prada pracuje so všetkými týmito prvkami, jej tvorcovia ich však naďalej pretvárajú. Rozlámu ich na malé kúsky a prepoja ich s niečím absolútne nečakaným. Potom ich začnú skladať opäť dohromady a zrazu sa stane niečo tajomné až mystické. Tie staré, dobre známe vône sú znovu objavené a pretvorené na niečo nové a neskutočné.

Nechajte sa aj vy previesť olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Privoňajte si k ikonickej dámskej vôni Prada Candy alebo k pánskej klasike Prada Luna Rossa a podľahnite kúzlu značky Prada, jedného z najvplyvnejších módnych domov na svete.

Recenzie Prada Candy L'Eau Kiss

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!