Prášok na pranie

Užite si dokonale čistú a voňavú bielizeň bez jedinej chybičky! Sypký prací prášok Ariel, Lovela alebo Persil účinne zatočí aj s odolnými škvrnami za nižšiu cenu než gél alebo kapsuly na pranie! Ak dbáte na životné prostredie, oceníte v našej ponuke ekologický prášok na pranie.

Aký prášok na pranie si vybrať?

Záleží na farbe oblečenia:

  • Prací prášok na bielu bielizeň často obsahuje bielidlá, ktoré ju vybielia a odstránia aj zažraté škvrny.
  • Pri praní tmavších odtieňov bielizne zvoľte prací prášok na farebnú bielizeň, ktorý zanechá farby oblečenia sýte aj po mnohých praniach.

Detský prášok na pranie

Vďaka svojej sile si pracie prášky poradia aj s odolnými škvrnami od detí. Aby ste detskú pleť ochránili pred podráždením, zvoľte prací prášok pre citlivú pokožku, pre bábätká.

Ako na pranie športového oblečenia?

Pri praní tréningovej bielizne dajte pozor na určenie pracieho prostriedku. Používajte prací prostriedok na športové oblečenie, ktorý nenaruší funkčné vrstvy a membrány bežeckých, cyklistických alebo ďalších kúskov.

Ako dávkovať sypký prací prášok?

Prášok nasypte priamo do priehradky pračky. Jeho množstvo sa odvíja od miery znečistenia oblečenia a tvrdosti vody. Prací prášok dávkujte pomocou odmerky, ktorá vám pri každom ďalšom praní pripomenie ideálne množstvo.

Necháva vám prací prášok biele škvrny na oblečení? Vyskúšajte pracie gély alebo praktické kapsuly na pranie a nájdite si ten najlepší spôsob, ktorý vyhovuje vám aj vášmu oblečeniu! Pre hebkosť a vôňu bielizne si k nákupu pribaľte aj aviváž na pranie!