Luxusná vlasová starostlivosť bez kompromisov

Od profesionálov pre profesionálov. Luxusná americká značka Alterna ponúka už od roku 1997 prvotriednu vlasovú starostlivosť, vďaka ktorej sa nemusíte rozhodovať medzi profesionálnymi, klinicky preverenými produktmi a šetrným prírodným zložením.
Alterna čerpá inšpiráciu z vedy a najinovatívnejšej starostlivosti o pleť. Zakladá si na zložení prípravkov aj pocite luxusu a prináša do sveta vlasovej kozmetiky priekopnícke alternatívne technológie.

celý text skryť text

Prírodné. Preverené. Profesionálne.

Produkty značky Alterna využívajú vzácne prírodné zložky, ako je kaviár či bambus. Nenájdete v nich žiadne nešetrné syntetické zložky a výsledky pocítite už po 1. použití.

celý text skryť text

Extrakt z kaviáru
to najlepšie pre vaše vlasy pochádza z prírody

Kaviár nachádzajúci sa v prípravkoch značky Alterna pochádza od sibírskeho jesetera žijúceho vo vodách na juhu Francúzska. Získava sa udržateľným spôsobom a ide o jeden z najbohatších zdrojov omega-3 mastných kyselín. Výťažok z kaviáru obnovuje vlhkosť vnútri vlasového vlákna, dodáva mu pružnosť a zanecháva vlasy oslnivo lesklé.

celý text skryť text

AGE-CONTROL COMPLEX®
pre mladistvý vzhľad vlasov

Unikátny patentovaný komplex vychádza z vedeckých poznatkov v starostlivosti o pleť, vďaka ktorým pomáha zmierňovať príznaky starnutia vlasového vlákna. Kombinuje extrakt z kaviáru s výživnými látkami a antioxidantmi. Tie zabraňujú poškodeniu vlasových vláken, zaisťujú zdravý vzhľad vlasov a dodávajú im novú energiu.

celý text skryť text

Restructuring Bond Repair
stop slabým a poškodeným vlasom

Rad vlasovej starostlivosti Restructuring Bond Repair je navrhnutý na mieru slabým a poškodeným vlasom. Vďaka exkluzívnej technológii Caviar Bond Enforcing Technology pomáha zaceliť vlasové vlákna, spevňuje vlasové kutikuly až počas 10 umytí a preukázateľne znižuje štiepenie končekov o 99 %.
Doprajte svojim vlasom pocit znovuzrodenia a vyskúšajte obnovujúci šampón pre slabé vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair spolu s obnovujúcim kondicionérom a následnou starostlivosťou z rovnakého radu.

celý text skryť text

Najpredávanejšie